مركز تخصصي اكستنشن مو

چند سوال و جواب مهم درباره اكستنشن مو

اكستنشن مو ساده‌ترين، سريع‌ترين و ايمن‌ترين روش براي پرپشت كردن و بلند كردن موها تنها در عرض چند دقيقه است. در واقع اين روش، نوعي كاشت مو محسوب مي‌شود. اين بدان معني است كه شما مي‌توانيد به راحتي و بدون پرداخت هزينه زياد، موهاي خود را بلندتر و پرپشت‌تر جلوه دهيد. اكستنشن مو روش‌هاي مختلفي مانند اكستنشن ليزري دارد و راه‌حل مناسبي براي كساني است كه به دنبال موهاي بلندتر هستند. البته ممكن است سوالات زيادي درباره اكستنشن مو داشته باشيد. اگر اين چنين است توصيه مي‌كنيم كه خواندن اين مطلب را از دست ندهيد.

چند سوال و جواب مهم درباره اكستنشن مو

مهمترين سوالاتي كه درباره اكستنشن مو وجود دارد

چه اكستنشني مناسب موهاي من است؟

بهترين اكستنشن، اكستنشني است كه به خوبي با موهاي شما تركيب مي‌شود و متناسب با سبك زندگي شماست. به عنوان مثال، اگر زياد دوش مي‌گيريد؛ مي‌رقصيد؛ كار مي‌كنيد؛ شنا مي‌كنيد يا ورزش مي‌كنيد، شايد بهتر باشد در مورد روش و نوع اكستنش موهاي‌تان با يك متخصص در اين زمينه مشورت كنيد. مدت زمان انجام اين فعاليت‌ها نيز در تصميم شما اثر گذارند.
انتخاب اكستنشن مناسب براي اين افراد نه تنها باعث مي‌شود موهاي سرشان هميشه تميز بماند، بلكه باعث افزايش طول عمر اكستنشن نيز مي‌شود. در ضمن موهاي خودتان نيز كمتر آسيب مي‌بيند.

طول عمر اكستنشن چقدر است؟

طول عمر اكستنشن بستگي به اين دارد كه چقدر از آن مراقبت مي‌كنيد؛ از چه محصولاتي براي شستشوي آن استفاده مي‌كنيد. با مراقبت مناسب مي‌توانيد از 6 ماه تا 1 سال يا حتي بيشتر از اكستنشن استفاده كنيد.

آيا اكستنشن به موها آسيب مي‌رساند؟

نوع و روش مورد استفاده براي نصب، براي پاسخ دادن به اين سوال اهميت دارد. اگر اكستنشن را به درستي نصب نكنيد و از مواد بي‌كيفيت براي نصب آن استفاده كنيد؛ ممكن است موهاي خودتان آسيب ببيند. اما در كل انتخاب يك فرد متخصص و استفاده از مواد باكيفيت براي اكستنشن، كمترين آسيب را به مو وارد مي‌كند. البته ميزان كشش و استرسي كه روي موهاي خودتان وارد مي‌شود نيز مهم است. همان‌طور كه گفتيم، نتيجه انتخاب مناسب، موهاي سالم‌تر است.

نصب اين موها چقدر طول مي‌كشد؟

تبحر شخصي كه اكستنشن را براي‌تان نصب مي‌كند روي كيفيت كار تاثير زيادي دارد. يكي ديگر از عواملي كه با تجربه و تخصص ارتباط دارد، مدت زماني است كه براي نصب صرف مي‌شود.
اگر آرايشگرتان تبحر و تخصص كافي در اين زمينه را داشته باشد؛ مي‌توانيد در حداقل زمان ممكن، اكستنشن‌ها را نصب كنيد. شايد در عرض 1 الي 2 ساعت اين كار قابل انجام باشد. البته اين موضوع نيز بستگي به حجم موهايي دارد كه مي‌خواهيد اكستنشن كنيد.

آيا افرادي كه موهاي مجعد دارند مي‌توانند از اين روش استفاده كنند؟

بله. حتي افرادي كه موهاي مجعد و فرفري دارند نيز مي‌توانند از اكستنشن‌هاي مشابه با فرم موهاي خود استفاده كنند.

براي نصب اكستنشن، موهاي خودمان بايد چقدر بلند باشد؟

سوالي مهمي كه بيشتر خانم‌ها درباره اكستنشن مو دارند اين است كه اين موها را روي سر چه افرادي مي‌توان نصب كرد؟ آيا افرادي كه موهاي كوتاه دارند نيز مي‌توانند از اكستنشن استفاده كنند؟ بله. اما شرطش آن است كه موهاي اصلي خودتان حداقل تا سر شانه باشد.

آيا مي‌توان از اكستنشن براي عروس نيز استفاده كرد؟

بله. عروس‌هايي كه به هر دليلي موهاي كم‌پشت و كوتاهي دارند، مي‌توانند از اكستنشن قبل از روز عروسي استفاده كنند تا آرايشگرشان بتواند بهترين مدل موي عروس را روي سرشان پياده كند.

از چه محصولات و شامپوهايي مي‌توانيم براي اين موها استفاده كنيم؟

از آنجا كه اكستنشن از ريشه مو تغذيه نمي‌كند؛ بهتر است از محصولات و شامپوهاي ارگانيك براي مراقبت از آنها استفاده كنيد. البته اگر دسترسي به اين محصولات براي‌تان امكان‌پذير نيست، سعي كنيد حداقل از شامپوها و نرم‌كننده‌هاي بدون الكل و سولفات استفاده كنيد. چرا كه اين مواد مي‌توانند موها را خشك كنند.
ما توصيه مي‌كنيم بيشتر از محصولات باكيفيت كه مخصوص موهاي خشك و آسيب‌ديده هستند استفاده كنيد. زيرا اين محصولات به سلامت و تغذيه موها كمك مي‌كنند.

آيا روش خاصي براي شستشو و شانه كردن اين موها وجود دارد؟

از آنجا كه اكستنشن از چربي پوست سر در امان است؛ نيازي به شستشوي زياد ندارد. بنابراين هر زمان كه موهاي خودتان كثيف شد، سرتان را بشوييد. فراموش نكنيد كه براي شستشو حتما از شامپوهاي بدون الكل و سولفات استفاده كنيد. از طرفي اين موها دقيقا مانند موهاي خودتان است. بنابراين ممكن است در هم تنيده شوند. پس حداقل يك بار در روز آنها را شانه كنيد.
اميدواريم كه با ارائه اين مطلب، به سوالات شما درباره اكستنشن مو پاسخ داده باشيم. اما اگر هنوز هم سوالي در مورد اين روش كاشت مو داريد؛ مي‌توانيد ساير مقالات ما را كه درباره اكستنشن مو هستند مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۹:۱۳ توسط:نوروزي موضوع:

۴ روش عالي براي درمان ريزش مو بعد از زايمان

ريزش مو بعد از زايمان يكي از رايج‌ترين مشكلاتي است كه بيشتر خانم‌ها با آن دست و پنجه نرم مي‌كنند. اين عارضه گاهي تا حدي جدي مي‌شود كه مشكلات روحي ايجاد مي‌كند. اما نيازي نيست نگران باشيد. چرا كه اين مدل ريزش مو طبيعي است و راه‌حل‌هاي زيادي براي درمان آن وجود دارد. مثلا كراتين مو يكي از روش‌هايي است كه بعد از مشورت با پزشك مي‌توانيد براي درمان ريزش مو بعد از زايمان از آن استفاده كنيد.

درمان ريزش مو بعد از زايمان

علت ريزش مو بعد از زايمان

در دوران بارداري، هورمون‌هاي بدن به طور چشم‌گيري تغيير مي‌كنند. به‌خصوص هورموني به نام hCG. اين هورمون همان فاكتوري است كه در تست بارداري اندازه‌گيري شده و افزايش آن نشان‌گر حاملگي است. بارداري باعث افزايش چندين هورمون ديگر از جمله استروژن، پروژسترون، اكسي‌توسين و پرولاكتين نيز مي‌شود. اما بلافاصله پس از به دنيا آمدن نوزاد، سطح بسياري از اين هورمون‌ها به خصوص استروژن و پروژسترون كاهش مي‌يابد.
اين هورمون‌ها طي 24 ساعت اول پس از زايمان تقريباً به سطح عادي بر مي‌گردند. اگرچه پرولاكتين تا زماني كه به نوزاد شير مي‌دهيد بالاست. حجم خون مادر نيز بعد از زايمان كاهش مي‌يابد؛ اما افت آن به تدريج رخ مي‌دهد.
هورمون‌ها بزرگترين دليل تغيير موها در حاملگي و ريزش مو پس از زايمان است.
در دوران بارداري، ميزان بالاي استروژن، معمولا از ريزش مو جلوگيري مي‌كند. همان‌طور كه مي‌دانيد هر روز تعدادي از موهاي بدن و سرمان طي يك روند طبيعي دچار ريزش مي‌شوند. در دوران بارداري اين نوع ريزش مو كاهش مي‌يابد. اين اتفاق بر اثر افزايش حجم خون و گردش خون است؛ و همين امر باعث مي‌شود موها در حاملگي كمتر از حد نرمال بريزند.
بنابراين بعد از زايمان و كاهش سطح هورمون‌ها، موها با شدت زيادي شروع به ريزش كرده و ممكن است فرد را دچار اضطراب كند. البته حجم كلي موهايي كه بعد از زايمان از دست مي‌دهدي؛ احتمالاً بيشتر از حجمي نيست كه بايد طي اين 9 ماه مي‌ريخت.
ريزش مو پس از زايمان ممكن است دقيقا بعد از به دنيا آمدن نوزاد شروع شده و بعضي اوقات تا يك سال ادامه پيدا كند. اما معمولاً در 4 ماهگي نوزاد به اوج خود مي‌رسد. بنابراين اگر كودك شما چند ماهه است و هنوز هم موهاي خود را از دست مي‌دهيد، نبايد هراس داشته باشيد.

روش‌هاي درمان ريزش مو بعد از زايمان

كمتر از سشوار استفاده كنيد

گرم كردن موها با سشوار و اتوي مو، ممكن است باعث نازك‌تر شدن آن شود. سعي كنيد زياد از اين ابزارها استفاده نكنيد و اجازه دهيد موهاي‌تان در معرض هوا خشك شوند.
شانه كردن بيش از حد نيز باعث ريزش مو مي‌شود. بنابراين هنگام شانه كردن، با موهاي‌تان با ملاطفت رفتار كنيد و بيش از يك بار در روز شانه نزنيد. اگر وقت اضافه داريد از آن براي نوازش كودك و يا خوابيدن استفاده كنيد!

خوب غذا بخوريد

از رژيم غذايي شامل انواع ميوه‌ها، سبزيجات و پروتئين‌هاي سالم استفاده كنيد. اين رژيم غذايي بهترين راه براي اطمينان از تامين تمام مواد مغذي مورد نياز بدن است. برخي از غذاهايي كه براي بهبود سلامت موها مفيدند عبارتند از:

 • سبزيجات برگ‌دار و تيره رنگ (براي تامين آهن و ويتامين C)
 • سيب‌زميني شيرين و هويج (براي تامين بتاكاروتن)
 • تخم‌مرغ (براي تامين ويتامين D)
 • ماهي (براي تامين امگا 3 و منيزيم)

تحت نظر پزشك از مولتي ويتامين استفاده كنيد

مكمل‌هاي ويتاميني نبايد جايگزيني براي رژيم غذايي باشند. به خصوص وقتي كه مادر شده‌ايد و بايد از يك نوزاد مراقبت كنيد. اما اگر رژيم غذايي شما متعادل نباشد؛ پزشك ممكن است به عنوان يك روش كمكي مصرف مكمل را به شما پيشنهاد دهد.
البته هنوز مشخص نشده است كه آيا ويتامين خاصي وجود دارد كه روي ريزش مو تأثير بگذارد يا خير؟ اما برخي از ويتامين‌ها براي سلامت كلي موها مفيدند. اغلب توصيه مي‌شود مصرف ويتامين‌هاي دوران بارداري را بعد از تولد نوزاد نيز ادامه دهيد. به خصوص اگر به نوزاد شير مي‌دهيد.

از شامپو حجم‌دهنده استفاده كنيد

در حالي كه هيچ مدركي در مورد تاثير مثبت اين شامپوها بر روي حجم موها وجود ندارد؛ اما تجربه ثابت كرده كه اين شامپوها گاهي با تغيير ظاهر موها مي‌توانند آنها را پرحجم‌تر نشان دهند.
هيچ يك از روش‌هايي كه در اين مقاله به آنها اشاره كرده‌ايم اثبات شده نيستند؛ اما به مرور زمان مي‌توانند از اين عارضه جلوگيري كنند. اگر نگران ظاهر موهاي خود هستيد و مي‌خواهيد بعد از به دنيا آمدن نوزادتان نيز در مهماني‌ها و مجالس بدرخشيد، مي‌توانيد براي كراتين تراپي مو نيز بعد از مشورت با پزشك متخصص، براي تقويت موها استفاده كنيد. اين روش هم مي‌تواند ظاهر موها را به شدت بهبود دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۱:۵۲ توسط:نوروزي موضوع:

۴ گياهي كه به جلوگيري از ريزش مو كمك مي‌كند

بسياري از افراد از ريزش مو رنج مي‌برند. متاسفانه اين عارضه نه تنها مي‌تواند بر روي زيبايي ظاهر تاثير بگذارد، بلكه به عزت نفس فرد نيز آسيب مي‌رساند. يكي از عملي‌ترين روش‌ها براي جبران اين آسيب‌ها، استفاده از اكستنشن مو است. البته اين روش تنها راه حل جلوگيري از ريزش مو نيست.طبق گزارش آكادمي پوست آمريكا، شايع‌ترين علت ريزش مو، يك بيماري به نام ريزش موي ارثي است.

4 گياهي كه به جلوگيري از ريزش مو كمك مي‌كند

اما به غير از اين عامل، چندين علت ديگر نيز براي ريزش مو وجود دارد كه برخي از آنها عبارتند از:

 

 • استرس عاطفي يا جسمي
 • شروع مصرف يك داروي جديد
 • بيماري‌هاي خودايمني
 • كمبودهاي تغذيه‌اي
 • سيگار كشيدن
 • استفاده بيش از حد از محصولات شيميايي
 • عدم مراقبت از مو
 • رژيم غذايي نامناسب
 • مشكلات تيروئيدي
 • كم‌خوني
 • بارداري
 • شيمي درماني

البته كه رفع اين مشكلات پزشكي مي‌تواند از ريزش مو جلوگيري كند؛ اما روش‌هاي گياهي نيز يكي از ايمن‌ترين و ارزان‌ترين راه‌ها براي تحريك رشد مو هستند. داشتن موهاي سالم و زيبا باعث مي‌شود اعتماد به نفس بيشتري داشته باشيد.

جلوگيري از ريزش مو با كمك گياهان دارويي

آلوئه‌ورا

آلوئه‌ورا گياهي مؤثر است كه ضمن تحريك رشد مو، به مبارزه با ريزش مو نيز كمك مي‌كند. آلوئه‌ورا جريان خون ارسالي به پوست سر را افزايش مي‌دهد. اين به اين معني است كه مواد مغذي بيشتري به فوليكول‌هاي مو مي‌رسد. اين گياه همچنين حاوي ويتامين‌هاي A ، C و E است كه به گردش سلول‌هاي خوني كمك كرده و رشد سلول‌هاي سالم را ترويج مي‌دهد. بنابراين با استفاده از اين ماده موهاي براقي خواهيد داشت.

 1. يك برگ آلوئه‌ورا را باز كرده و ژل داخل آن را به آرامي با قاشق بيرون بياوريد.
 2. ژل استخراج شده را روي پوست سر خود بماليد.
 3. به آرامي آن را چند دقيقه ماساژ دهيد.
 4. اجازه دهيد چند ساعت اين ژل روي پوست سر بماند.
 5. سپس با استفاده از شامپوي ملايم موها را بشوييد.
 6. اين كار را 2 بار در هفته تكرار كنيد.

رزماري

رزماري نيز رشد مو را تحريك مي‌كند. اين گياه باعث بهبود گردش خون ارسالي به پوست سر مي‌شود. به اين ترتيب مواد مغذي بيشتري به فوليكول‌هاي مو وارد شده و رشد مو ترغيب مي‌شود.

اين گياه همچنين به جلوگيري از سفيد شدن زودرس موها و شوره سر كمك مي‌كند. علاوه بر اين براي درمان خارش پوست سر يك ماده فوق‌العاده است.

 • يك مشت برگ تازه رزماري را به 2 تا 3 فنجان آب گرم اضافه كنيد و بگذاريد 15 دقيقه اين تركيب بجوشد.
 • سپس برگ‌هاي گياه را از آب جدا كنيد و بگذاريد عصاره به دست آمده خنك شود.
 • در هفته چند بار از اين عصاره براي شستشوي مو استفاده كنيد.

روش ديگري براي استفاده از اين گياه وجود دارد كه به شرح زير است:

 1. چند قطره عصاره رزماري را به 2 قاشق غذاخوري روغن زيتون يا نارگيل گرم اضافه كنيد.
 2. پوست سر خود را با اين تركيب ماساژ دهيد.
 3. بعد از 45 دقيقه تا يك ساعت موهاي خود را شامپو كنيد.
 4. هفته‌اي 2 يا 3 بار اين درمان را تكرار كنيد.

اسطوخودوس

اسطوخودوس يكي ديگر از گياهان مفيدي است كه به رشد مو و كاهش طاسي كمك مي‌كند. تحقيقات علمي نشان داده‌اند كه اسطوخودوس داراي خواص ضد باكتريايي است و براي مبارزه با عفونت‌هاي پوست سر، شوره سر و پوسته پوسته شدن پوست بسيار مؤثر است.

 1. 4 يا 5 قطره اسانس اسطوخودوس را در 2 قاشق غذاخوري روغن نارگيل مخلوط كنيد.
 2. اين تركيب را مستقيماً روي پوست سر خود بماليد.
 3. حداقل 20 تا 30 دقيقه صبر كنيد.
 4. سپس موهاي خود را طبق معمول شامپو كنيد.
 5. مي‌توانيد هفته‌اي 2 يا 3 بار اين كار را انجام دهيد.

نعناء

نعناء گياهي ديگر است كه مي‌توانيد از آن براي درمان و جلوگيري از ريزش مو استفاده كنيد. اين گياه نيز گردش خون را در پوست سر تحريك كرده و فوليكول‌هاي مو را تقويت مي‌كند. در نتيجه باعث رشد مو مي‌شود.

 1. 5 قطره عصاره نعناء را در 2 قاشق غذاخوري روغن نارگيل يا روغن زيتون ولرم مخلوط كنيد.
 2. روغن را روي پوست سر ماساژ داده و 20 دقيقه صبر كنيد.
 3. سپس موهاي خود را شامپو كنيد.
 4. هفته‌اي 2 بار اين كار را تكرار كنيد.

البته اين نكته را فراموش نكنيد كه استفاده از اين روش‌ها نياز به صبر و حوصله زيادي دارد. اگر مي‌خواهيد مشكل كم‌پشتي موهاي خود را سريع‌تر درمان كنيد مي‌توانيد از روش‌هايي مانند اكستنش مو نيز استفاده كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۴:۱۹ توسط:نوروزي موضوع:

پروتز مو چيست ؟

موي سر به دلايل مختلفي دچار ريزش مي‌شود. زماني كه ميزان ريزش مو بيش از حد باشد و زيبايي فرد را تحت تاثير قرار دهد، افراد را به فكر ترميم مو به روش‌هاي اكستنشن مو ، كاشت مو يا استفاده از كلاه‌گيس مي‌اندازد. اما روشي جديد و نيمه دائمي به نام پروتز مو وجود دارد كه از مزاياي زيادي برخوردار است. حالا ببينيم پروتز مو چيست ؟

در روش پروتز مو، موهاي طبيعي يا مصنوعي به جاي آنكه در پوست سر افراد كاشته شوند در پروتزهايي مشبك و بسيار ظريف از جنس الياف نانو كاشته مي‌شوند. اين پروتزها بسيار شبيه پوست سر انسان است و حالت طبيعي دارد، در نتيجه ديگران متوجه مصنوعي بودن موها نمي‌شوند. پروتز مو با توجه به ميزان طاسي سر افراد، حالت و جنس موها در مراكز ترميم مو توسط متخصصان ساخته مي‌شود. براي قرار دادن پروتز مو روي سر، روش‌هاي مختلفي وجود دارد كه به آنها خواهيم پرداخت.

پروتز مو

روش‌هاي متصل كردن پروتز مو به سر

پروتز مو را به سه روش به سر افراد متصل مي‌كنند. در يكي از روش‌ها آن را به موهاي سر گره مي‌زنند. از آنجايي كه موهاي طبيعي فرد رشد مي‌كند بايد موها را ثابت كرد تا زيبايي ظاهري كلي موها به هم نخورد.

چسباندن روش ديگري براي اتصال پروتز مو به سر است. در اين روش پروتز ساخته‌شده با استفاده از چسب‌هاي مخصوص گياهي و بيولوژيكي به سر افراد چسبانده مي‌شود. ترميم مو با اين روش مزيت‌هاي زيادي دارد. افراد مي‌توانند به راحتي با پروتز چسبي به حمام يا استخر بروند و براي انجام ورزش‌هاي سنگين و تعريق زياد نگراني نداشته باشند. از طرف ديگر چسبيده شدن پروتز مو به سر باعث مي‌شود به طور كامل روي سر ثابت شود و جلوه بهتر و طبيعي‌تري داشته باشد.

استفاده از كليپس يا گيره‌هاي مخصوص روش ديگري براي اتصال پروتز مو به موهاي سر است. اين روش براي افرادي مناسب است كه موهاي نيمه‌پر و سالم‌تري دارند زيرا كليپس بايد در ميان لايه‌هاي مو قرار بگيرد تا مشخص نشود. يكي از مزيت‌هاي بزرگ اين روش عدم نياز به تراشيدن و كوتاه كردن موهاي زير پروتز است. از طرف ديگر پروتزي كه با روش كليپس انجام مي‌شود دوام و ماندگاري بالاتري دارد زيرا براي شست‌وشو و استحمام از موها جدا مي‌شود در نتيجه كمتر شسته شده و ديرتر آسيب مي‌بيند.

استفاده از كليپس براي پروتز مو محدوديت‌هايي نيز به همراه دارد. براي مثال نمي‌توان با پروتز كليپسي به حمام يا استخر رفت يا با آن به راحتي خوابيد.

مزاياي پروتز مو

 •         يكي از مزاياي مهم پروتز مو اين است كه افراد مي‌توانند بر اساس جنس و حالت موهاي ازدست‌رفته خودشان پروتز مو تهيه كنند. اين كار با مشورت و صلاحديد پزشك متخصص و با اندازه‌گيري قسمت‌هايي از سر كه نياز به ترميم مو دارد انجام مي‌شود.
 •         پروتز مو را مي‌توان به راحتي با وسايل حالت‌دهنده مو نظير سشوار، اتوي مو و… حالت داد و به آن اسپري تافت زد. حتي مي‌توان موهاي پروتز را رنگ يا هايلايت كرد.
 •         زمان انجام پروتز مو نسبت به روشي مانند كاشت مو بسيار كوتاه‌تر است و يك جلسه دو تا سه ساعته زمان مي‌برد. در نتيجه افراد خيلي فوري صاحب موهايي پرپشت و خوش‌حالت مي‌شوند. اين مزيت به‌ويژه براي مهماني‌ها و جشن‌ها بسيار حائز اهميت است.
 •         با انجام پروتز مو به ويژه با روش استفاده از چسب گياهي مي‌توان به راحتي و بدون محدوديت فعاليت‌هايي نظير ورزش، شنا، حمام كردن، خوابيدن و… را انجام داد.
 •         اگر نتيجه انجام پروتز مو براي افراد خوشايند نباشد به راحتي مي‌توانند آن را از سر خود جدا كنند در حالي كه در روش كاشت مو اين امكان وجود ندارد.
 •         استفاده از پروتز مو براي همه افراد چه زن و چه مرد، در هر سن و سالي و با هر جنس مو و ميزان ريزش مو امكان‌پذير است.
 •         پروتز مو طوري روي سر متصل مي‌شود كه بسيار طبيعي و خوش‌حالت به نظر مي‌‌رسد و ديگران متوجه مصنوعي بودن آن نمي‌شوند.

در اين مقاله درباره پروتز مو چيست، روش‌هاي اتصال پروتز مو به سر و مزاياي پروتز مو صحبت كرديم. با استفاده از پروتز مو موهايي پرپشت و خوش‌حالت به خودتان هديه دهيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۸:۵۶ توسط:نوروزي موضوع: