امیر مسعودی
درج آگهی رایگان جدید

قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
شرکت سمپاشی
مركز تخصصي اكستنشن مو مركز تخصصي اكستنشن مو .

مركز تخصصي اكستنشن مو

مصر باستان خاستگاه اولين اكستنشن مو

اولين اكستنشن مو

 در سال‌هاي اخير استفاده از اكستنشن مو براي افزايش طول مو و حجم آن بسيار مورد استقبال قرار گرفته است. اگر خاطرتان باشد در دهه‌هاي گذشته بسياري از افراد كم‌مو از كلاه‌گيس استفاده مي‌كردند. آرايشگرها براي درست كردن شينيون موهاي اضافه مصنوعي را در لابه‌لاي موها كار مي‌كردند تا شينيوني زيبا ايجاد كنند تا اينكه استفاده از اكستنشن متداول شد. اما شايد كنجكاو باشيد بدانيد اولين اكستنشن مو در جهان در كجا و در چه زماني ايجاد شده است؟

اكستنشن مو روشي براي بلند كردن و پرپشت كردن موهاست كه بايد توسط يك مركز زيبايي باتجربه و با استفاده از وسايل مرغوب انجام شود. اگر به دنبال روشي هستيد كه اكستنشن ماندگارتري را به شما هديه دهد از اكستنشن ليزري استفاده كنيد. اين روش مخصوصا براي قسمت جلوي سر كه موهاي ظريف‌تري دارد مناسب‌تر است.

اهميت زيبايي مو در مصر باستان

مصريان باستان به زيبايي مو حتي پس از مرگ نيز اهميت مي‌دادند. در مقبره‌هاي مصريان شانه‌ها و سنجاق‌سرهاي مختلف يافت شده است. استفاده از روغن‌هاي گياهي براي تقويت و زيبايي مو در مصر باستان بسيار پررونق بود. روغن‌ها مو را نرم مي‌كردند و رشد آن را بهبود مي‌بخشيدند. روغن كندر يكي از پراستفاده‌ترين روغن‌ها بود. روغن كرچك هم براي جلوگيري از سفيد شدن و ريزش مو مورد استفاده قرار مي‌گرفت.

در مصر باستان فقط زنان اشرافي موهاي خود را بلند مي‌كردند. افراد عادي نديمه‌ها و كارگران بايد موهاي خود را كوتاه نگاه مي‌داشتند. از موهاي كوتاه‌شده براي ثروتمندان و اشراف كلاه‌گيس مي‌ساختند و از گل و مرواريد تاج براي تزيين موها درست مي‌كردند. براي قرمز كردن موها از حنا استفاده مي‌كردند. حتي براي درمان شوره سر خميري از جوي آسياب‌شده و نوعي گندم مي‌ساختند و آن را بر روي پوست سر مي‌گذاشتند تا شوره سر از بين برود.

جمجمه‌اي در يك قبر در مصر يافت شده كه متعلق به زمان آخناتون فرعون مصر در ۱۳۰۰ سال قبل از ميلاد است. بر روي اين جمجمه موهايي وجود دارد كه نشان مي‌دهد اولين اكستنشن مو در جهان در آن دوران انجام شده است.

مصريان باستان اهميت زيادي براي زيبايي و آرايش مو و صورت قائل بودند. نفرتيتي ملكه مصر باستان و همسر آخناتون، سرمه مخصوص به خود را داشت و كلئوپاترا نماد زيبايي زنان عصر باستان كتابي درباره رازهاي زيبايي و آراستگي نوشته است. كلئوپاترا براي لطافت پوست با گلاب و عصاره گل‌هاي سرخ و يا مخلوط شير و عسل حمام مي‌كرد و از ماسك صورت تركيبي از مواد مختلف استفاده مي‌كرد.

در مصر باستان آرايش مو و صورت فقط مختص اشراف نبود. كارگران مصري با اينكه از نظر معيشتي در سطح پاييني قرار داشتند به جاي بخشي از دستمزد خود روغن زيتون دريافت مي‌كردند تا به براي پوست و موي خود از آن استفاده كنند.

در مصر باستان هم مردان و هم زنان آرايش مي‌كردند. اين آرايش فقط براي زيبايي نبود بلكه براي انجام بسياري از آيين‌هاي مذهبي بايد از مواد آرايشي استفاده مي‌كردند.

آرايش چشم در مصر باستان اهميت ويژه‌اي داشت. در وسايلي كه از مقبره‌ها يافت شده سايه چشم و جوهر هندي براي مژه‌ها و ابروها ديده مي‌شود. بادام سوخته يكي از موادي بود كه براي رنگ كردن ابرو از آن استفاده مي‌شد. مصريان دريافته بودن از مخلوط كردن محلول سرب و سرمه ماده‌اي براي خط چشم بسازند كه زيبايي دوچنداني به چشمان آنها ببخشد.

براي آرايش‌هاي قهوه‌اي هم از خاك رس و اكسيد آهن استفاده مي‌كردند. با آسياب كردن مواد حاوي مرمر سبز پودري به دست مي‌آمد كه با آن آرايش‌هاي سبزرنگ را انجام مي‌دادند. مصريان باستان براي ساخت رژلب مواد معدني رنگي را با انواع روغن و موم زنبور عسل مخلوط مي‌كردند و از آن استفاده مي‌كردند.

باستان‌شناسان با مطالعه لوح‌ها و ساير آثار باستاني متوجه شدند زنان مصر باستان براي زيبايي و درخشندگي پوست و موي خود از گياه آلوئه‌ورا نيز استفاده مي‌كردند. رازهاي زيبايي زنان مصر همچنان براي پژوهشگران اهميت دارد و به دنبال كشف رازهاي تازه هستند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۲:۴۱ توسط:نوروزي موضوع:

نحوه شستشوي موي اكستنشن شده

ريزش مو، كم‌پشت شدن و نازك شدن موها بسياري از افراد را به انجام اكستنشن ترغيب مي‌كند. اكستنشن كردن مو راهي مطمئن و سريع براي داشتن موهايي پرپشت و زيباست. اما به اين نكته توجه داشته باشيد موي اكستنشن شده حتي اگر با اكستنشن ليزري كه ماندگارترين روش اكستنشن است درست شده باشد، نياز به مراقبت دارد. در شستشوي موي اكستنشن شده بايد نكاتي را رعايت كرد كه در ادامه به آنها مي‌پردازيم.

نكاتي درباره شستشوي موي اكستنشن شده

بر اساس توصيه آرايشگرهاي حرفه‌اي بهتر است تا پنج روز موي اكستنشن شده را نشوييد تا چسب آن به خوبي تثبيت شود. اگر پوست سر شما دچار خارش شد نگران نباشيد. مدت زماني لازم است تا پوست سر با اكستنشن مو سازگار شود و به آن عادت كند. معمولا پس از گذشت چند روز احساس خارش از بين مي‌رود.

براي شستشوي موي اكستنشن شده ابتدا موها را به دقت شانه كنيد تا گره‌ها باز شوند. سپس موها را به آرامي خيس كنيد و مقدار مناسبي شامپو را در مقداري آب حل كنيد تا كف كند. سپس موها را از بالا تا پايين به آرامي با كف آغشته كنيد و ماساژ دهيد. توجه داشته باشيد كه به هيچ وجه موها را چنگ نزنيد زيرا باعث گره خوردن مو مي‌شود. فقط كافي است به آرامي دست خود را از بالاي موها تا پايين بكشيد و به آرامي فشار دهيد تا كف شامپو به همه جاي موها برسد. سپس در زير دوش با فشار ملايم آب موها را آبكشي كنيد.

اگر موهايتان بلند و پرپشت است بهتر است موها را از فرق وسط باز كرده و هر طرف را با دقت و به آرامي بشوييد و آبكشي كنيد تا فشار كمتري به موها وارد شود.

براي مراقبت بيشتر از موهاي اكستنشن شده حتما از شامپوي مخصوص موهاي اكستنشن شده استفاده كنيد. اين شامپوها حاوي مواد نرم كننده هستند كه باعث مي‌شود موها به راحتي شانه شوند. شامپوهاي معمولي داراي مواد سيليكوني هستند كه علاوه بر خشكي و گره‌خوردگي، باعث شل شدن چسب اكستنشن شده و در نتيجه موها خراب مي‌شوند.

بهتر است از نرم كننده مخصوص موهاي اكستنشن شده هم استفاده كنيد تا موهايتان راحت‌تر شانه شوند اما فقط آن را به ساقه مو بزنيد. اگر نرم كننده با ريشه مو و محل اتصال اكستنشن برخورد كند باعث شل شدن اكستنشن و جدا شدن آن از محل خود زودتر از موعدي كه انتظارش را داريد خواهد شد.

پس از آبكشي كامل موها حوله را به آرامي روي موها قرار دهيد و با كمي فشار آب موجود در موها را بگيريد. هرگز حوله را روي موها به سمت بالا يا پايين نكشيد. فشار بيش از حد باعث شل شدن اكستنشن خواهد شد.

زماني كه هنوز موها مرطوب هستند مي‌توانيد از اسپري‌هاي حاوي پروتئين يا سرم حاوي روغن آرگان استفاده كنيد فقط مواظب باشيد آنها در محل اتصال اكستنشن به كار نبريد. از محصولات زيبايي مو كه حاوي الكل هستند استفاده نكنيد زيرا باعث خشكي مو خواهند شد. شامپوهاي حجم‌دهنده نيز باعث گره خوردن موهاي اكستنشن شده مي‌شوند، بهتر است از آنها استفاده نكنيد.

پس از خشك شدن موها براي شانه كردن آنها از برس‌هاي مخصوص موهاي اكستنشن شده استفاده كنيد. اين برس‌ها بسيار نرم هستند و به موهاي شما آسيبي نمي‌رسانند. استفاده از برس معمولي باعث مي‌شود فشار بيش از حد به موها وارد شود و از محل اكستنشن جدا شوند.

براي شانه زدن ابتدا نوك موها را شانه بزنيد تا گره‌ها باز شوند و سپس قسمت‌هاي بالاتر مو را شانه بزنيد. از شانه زدن موها بيش از يك بار در روز خودداري كنيد تا دوام اكستنشن افزايش يابد.

به اين نكته توجه داشته باشيد ريزش مو در حال شستشو و شانه كردن موها طبيعي است. پس بيش از اندازه نگران نشويد. با مراقبت از موهاي اكستنشن شده ضمن داشتن موهايي زيبا و جذاب مدت ماندگاري اكستنشن را افزايش مي‌دهيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۹:۱۶ توسط:نوروزي موضوع:

كراتينه مو با مواد طبيعي

كراتينه مو با مواد طبيعي

اگر مدتي است موهايتان وز و كدر شده و به سختي شانه مي‌شود يا دوست داريد موهايتان را تقويت كنيد و به فكر  كراتين مو  هستيد مي‌توانيد قبل از مراجعه به آرايشگاه و مشورت با آرايشگر متخصص، در منزل با مواد طبيعي موي خود را كراتينه كنيد. كراتينه مو با مواد طبيعي نظير روغن زيتون، روغن بادام، روغن نارگيل، عسل، تخم‌مرغ و… نرمي، درخشش و لطافت را به موهاي شما باز مي‌گرداند.

هم‌زمان با تهيه ماسك خانگي براي كراتينه مو با مواد طبيعي بهتر است با بهبود رژيم غذايي خود به سلامت موهايتان كمك كنيد. مقدار كافي پروتئين و ويتامين براي حفظ سلامت موها لازم است. استفاده از مكمل‌هاي آهن، ويتامين E، مواد معدني مانند سلنيوم، مس، منيزيم و… در كنار مصرف روزانه يك عدد تخم‌مرغ، شير، غلات سبوس‌دار، ميوه و سبزيجات تازه حتما بايد در برنامه غذايي روزانه شما قرار داشته باشد تا موهايي سالم و درخشان را براي شما به ارمغان بياورد.

شما مي‌توانيد با مواد طبيعي ماسك مو خانگي بسازيد و به كمك آن شادابي را به موهايتان بازگردانيد. روغن جوجوبا يا آرگان، آووكادو، روغن نارگيل، روغن بادام شيرين، روغن زيتون، عسل و… موادي هستند كه براي ترميم موهاي آسيب‌ديده به كار مي‌روند. اما نكته مهم در ارتباط با ماسك طبيعي مو، استفاده منظم از آن است تا بهترين نتيجه حاصل شود.

ژل كتيرا نيز خاصيت درمان‌بخشي براي موهاي آسيب‌ديده دارد. اين ژل از خرد شدن و شكنندگي موها نيز جلوگيري مي‌كند و براي درمان موخوره نيز به كار مي‌رود. براي استفاده از كتيرا كافي است مقداري از آن را با آب مخلوط كنيد و روي شعله گاز قرار دهيد. وقتي كتيرا در آب حل شد شعله را خاموش كنيد و اجازه دهيد محلول خنك شود. سپس آن را در ظرف اسپري بريزيد و پس از حمام روي موهاي نم‌دار اسپري كنيد.

كراتينه كردن مو با مواد طبيعي در منزل هم امكان‌پذير است. با اين كار علاوه بر صاف و خوش‌حالت شدن موهايتان سلامت آنها هم حفظ خواهد شد.

چند روش براي كراتينه مو با مواد طبيعي

با استفاده از سس مايونز يا شير پرچرب، موز، عسل، زرده تخم‌مرغ و روغن نارگيل مي‌توانيد يك ماسك فوق‌العاده براي موهايتان تهيه كنيد. فقط كافي است همه مواد را در مخلوط‌كن بريزيد تا به صورت خمير شل يك‌دست دربيايد و آن را به مدت بيست دقيقه تا نيم ساعت روي موهايتان قرار دهيد. سپس موها را با يك شامپوي ملايم بشوييد. اين عمل را هفته‌اي دو تا سه بار تكرار كنيد و اثر آن را بر موهايتان ببينيد. با اين روش موهاي خشك و آسيب‌ديده و حتي موخوره‌ها ترميم مي‌شوند.

يكي ديگر از ماسك‌هايي كه اثري فوق‌العاده براي ترميم موهاي آسيب‌ديده دارد ماسك روغن زيتون و تخم مرغ است. روغن زيتون خواص بي‌نظيري براي مو دارد. تحريك رشد مو، كنترل ريزش مو، از بين بردن شوره سر، درمان موخوره، تامين رطوبت مو، نرم‌كنندگي و ترميم‌كنندگي موهاي آسيب‌ديده از خواصي است كه براي روغن زيتون برشمرده شده است. براي تهيه اين ماسك پنج قاشق روغن زيتون را با دو عدد تخم مرغ به خوبي مخلوط كنيد و هم بزنيد تا كاملا يك‌دست شود. مخلوط حاصل را به موهاي خود آغشته كنيد و پس از گذشت پانزده دقيقه موها را با شامپوي ملايم بشوييد.

ماسك ديگري كه نتيجه بسيار خوبي براي نرمي و درخشان كردن مو دارد استفاده از مخلوط روغن زيتون و عسل است. عسل با وجود خاصيت ضدباكتريايي و ميزان بالاي قند باعث حفظ رطوبت مو شده و از ريزش آن جلوگيري مي‌كند. براي تهيه اين ماسك دو قاشق غذاخوري عسل را با سه قاشق روغن زيتون مخلوط كرده و آن را به موهايتان آغشته كنيد. اضافه كردن كمي آبليمو و دارچين هم اثربخشي ماسك را افزايش مي‌دهد. پس از گذشت پانزده دقيقه موهايتان را شسته و آبكشي كنيد.

آووكادو براي تقويت مو معجزه مي‌كند. شما مي‌توانيد يك عدد آووكادوي رسيده را له كنيد و دو قاشق روغن زيتون طبيعي به آن اضافه كنيد. موهاي خود را به اين ماسك آغشته كنيد و پس از گذشت نيم ساعت آنها را با يك شامپوي ملايم بشوييد.

تركيب يك عدد آووكادو با يك موز و نصف قاشق روغن بادام نيز ماسكي را به شما مي‌دهد كه استفاده از آن به مدت يك يا دو بار در هفته موهاي صافي را براي شما به ارمغان مي‌آورد.   


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۸:۴۶ توسط:نوروزي موضوع:

اكستنشن مو براي عروس

اكستنشن مو براي عروس

جشن عروسي يكي از مهم‌ترين اتفاق‌هاي زندگي يك خانم است و زيبايي او در اين جشن دغدغه‌اي است كه از مدت‌ها قبل فكرش را به خود مشغول مي‌كند. انتخاب لباس عروس، آرايش مو و آرايش صورت مهم‌ترين تاثيرات را روي زيبايي ظاهري عروس دارد. اگر موهايتان كوتاه است و منتظريد تا به اندازه دلخواه برسد تا مراسم عروسي را برپا كنيد لازم نيست چشم انتظار باشيد. با استفاده از اكستنشن مو براي عروس مي‌توانيد موي سر خود را به هر مدل شينيون دلخواه دربياوريد.
معمولا براي انجام اكستنشن بايد ساعت‌ها وقت در آرايشگاه سپري كنيد اما نتيجه آن شما را از زيبايي موهايتان شگفت‌زده خواهد كرد. اكستنشن روش‌هاي مختلفي دارد كه براي انتخاب بهترين نوع آن بايد با آرايشگرتان مشورت كنيد تا با توجه به شرايط شما بهترين گزينه را به شما پيشنهاد بدهد.
شينيون‌هاي مختلفي براي عروس در نظر گرفته مي‌شود. بهتر است مدل مويي كه انتخاب مي‌كنيد با فرم صورت و جنس موهاي شما تناسب داشته باشد. براي اين منظور حتما توصيه‌هاي آرايشگرتان را جدي بگيريد و به آن توجه كنيد.
اكستنشن مو براي عروس پس از تعيين مدل موي عروسي انجام مي‌شود و اندازه و رنگ مويي كه قرار است اضافه شود مشخص مي‌شود.

براي عروس اكستنشن طبيعي يا اكستنشن مصنوعي استفاده شود؟

براي اكستنشن مو براي عروس بهتر است از اكستنشن با موي طبيعي استفاده كنيد تا موهاي شما در شب عروسي ظاهري زيبا و براق داشته باشد. موهاي اكستنشن شده با موي طبيعي را مي‌توان به راحتي به رنگ دلخواه درآورد و براشينگ كرد و يا در مدل‌هاي مختلف شينيون كرد. شايد تنها عيبي كه مي‌توان براي اكستنشن با موي طبيعي در نظر گرفت قيمت بالاي آن باشد.
اما اگر تامين هزينه اكستنشن طبيعي برايتان سخت است مي‌توانيد از اكستنشن مصنوعي استفاده كنيد. موهاي مصنوعي كه براي اكستنشن مورد استفاده قرار مي‌گيرد با فرمولي نزديك به موي طبيعي ساخته مي‌شود و با تكنولوژي پيشرفته‌اي كه در ساخت آن به كار مي‌رود براي مدت طولاني‌تري قابل استفاده است. موهاي مصنوعي نسبت به موي طبيعي بهتر حالت مي‌گيرند اما بايد توجه داشت كه هر سه تا شش ماه بسته به جنس آن بايد تعويض شود.
موي اكستنشن شده را نيز مي‌توانيد مانند موهاي طبيعي كوتاه يا رنگ كنيد، سشوار يا اتو بكشيد و شينيون كنيد. فقط به اين نكته توجه داشته باشيد چون اين موها مانند موي طبيعي از بدن ويتامين جذب نمي‌كنند بيشتر در معرض آسيب قرار دارند. بنابراين براي استفاده از سشوار يا اتو حتما درجه حرارت را به صورت كم انتخاب كنيد و قبل از اتو كردن مو از اسپري محافظت‌كننده در برابر حرارت استفاده كنيد تا موها بيش از اندازه خشك و شكننده نشوند.
براي انجام شينيون، موهاي اكستنشن شده همچون موهاي معمولي به وسيله سشوار، اتو، بابليس و ديگر ابزار فرم‌دهي به موها حالت مي‌گيرند و براي ادامه كار آماده مي‌شوند. براي شينيون ابزاري نظير كش، تل، تور نامرئي، كليپس، سنجاق، گيره فلزي، بيگودي، پروتز زير كار، شانه پوش، موي اضافه و در نهايت تافت براي ثابت نگه‌داشتن حالت موها پس از اتمام كار استفاده مي‌شود.
ممكن است تمايل داشته باشيد مدل شينيون خطي را انتخاب كنيد كه به موي شما فرم و حالتي بي‌نظير ببخشد. مدل خطي از جذاب‌ترين مدل‌هاي شينيون محسوب مي‌شود و طرفداران زيادي دارد. بسياري از عروس‌ خانم‌ها اين مدل موي زيبا و مجلل را انتخاب مي‌كنند تا در مهماني خود بدرخشند.
ريسه تزئيني يكي از اكسسوري‌هاي تزئين و آرايش مو است كه علاوه بر مدل‌هاي شينيون براي مدل‌هاي موي باز هم مورد استفاده قرار مي‌گيرد. ريسه‌ها در شكل‌هاي مختلفي نظير گل و مرواريد، شكوفه، ستاره‌اي، سنگ‌كاري ظريف، ريسه براي كنار سر، روي پيشاني، پشت سر و… بر روي موي عروس قرار مي‌گيرند و زيبايي دوچنداني را به موها و صورت او مي‌بخشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۶:۴۰ توسط:نوروزي موضوع:

اكستنشن براي موهاي كم پشت

موهاي كم پشت

داشتن موهايي سرحال و زيبا نشان دهنده بدني سالم است. البته كه تاثير زيادي در زيبايي چهره شما دارد، اما در قدم اول شما بايد از بابت سلامت جسماني خود اطمينان حاصل كنيد. تغذيه ناسالم باعث ايجاد موهاي كم پشت مي‌شود. اين مشكل به مرور مي‌تواند شما را آزار دهد. به طوري كه هر روز از خواب بيدار مي‌شويد در تخت خواب خود تارهاي موي خود را مي‌بينيد كه اين موضوع ناراحت كننده است.

در اين مواقع براي رفع مشكل ممكن است نظريه‌هاي مختلفي بشنويد. بهترين كار اين است كه به پزشك ماهري مراجعه كنيد تا بدن شما را به خوبي تحليل كند. ممكن است راه درمان شما تنها مصرف يك ويتامين در روزهاي مشخصي باشد. در صورتي كه دليل مشكل ريزش موي خود را متوجه شديد مي‌توانيد در كنار درمان، مي‌توانيد روش اكستنشن مو را انتخاب كنيد. و مطلب اكستنشن موها براي شما چه كار مي‌كند را مطالعه فرماييد از ميان روش‌هاي متنوع اكستنشن، اكستنشن ليزري مو يكي از بهترين روش‌هاي رسيدن به موهاي پرپشت و ضخيم است.

اكستنشن و موهاي پرپشت شما

اكستنشن يكي از راه‌هاي درمان موهاي كم پشت است. ممكن است به هر دليلي حجمي از موهاي خود را از دست داده باشيد، اما اين پايان راه نيست. نبايد براي اين موضوع غصه بخوريد و زانوي غم به بغل بگيريد. در دنياي امروزي براي هر مشكلي راه حلي پيشنهاد مي‌شود. همانطور كه گفتيم قدم اول را بايد توسط پزشك خود برداريد. او شما را راهنمايي مي‌كند تا از مشكل دروني سيستم بدن خود آگاه شويد. ممكن است لازم باشد براي مدتي دارويي را به شكل قرص يا محلول موضعي مصرف كنيد. دوره درمان شما آغاز مي‌شود. اما در اين حين مي‌توانيد راه‌هاي ديگري هم البته با مشورت با پزشك خود انجام دهيد.

در صورتي كه از درمان خود نتيجه مثبت گرفتيد مي‌توانيد تا زمان بهبود آن موهاي خود را توسط آرايشگر حرفه‌اي اكستنشن كنيد. اكستنشن مو روش‌هاي متنوعي دارد كه شما مي‌توانيد اطلاعات دقيقي از آن به دست آوريد. در صورتي كه با انواع آن آشنا نبوديد آرايشگر با شما صحبت مي‌كند و بهترين گزينه را به شما پيشنهاد مي‌دهد.

براي اكستنشن شايد لازم باشد چند ساعت در آرايشگاه سپري كنيد. پايان اين صبر و حوصله خرمني از موهاي پرپشت و زيبا به دست مي‌آيد.

اكستنشن موي جلوي سر

معمولا ريزش موها از قسمت جلوي سر شروع مي‌شود. اين قسمت كه بيشتر در معرض ديد قرار مي‌گيرد نياز به توجه بيشتري دارد. در صورتي كه بخواهيد اين قسمت از سر را اكستنشن كنيد لازم است با آرايشگر خود مشورت كنيد. معمولا از اكستنشن براي پشت سر و كناره‌ها استفاده مي‌شود. در صورتي كه حجم موهاي جلوي سر شما تا حد زيادي كم پشت شده باشد، اكستنشن نماي خوبي به موهاي شما نمي‌دهد و ممكن است محل چسب يا رينگ قابل مشاهده باشد.

البته تا پيش از اين روش، بانوان از كلاه گيش‌هاي مختلفي استفاده مي‌كردند. مشكل استفاده از كلاه گيس‌ها اين بود كه جنس مصنوعي خود را بر روي سر به رخ مي‌كشيد. اين مسئله بانوان بسياري را از خريد آن منصرف مي‌كرد. امروزه اكستنشن‌ها در دو نوع مصنوعي و طبيعي ساخته مي‌شوند كه شما بعد از بررسي‌هاي لازم براي خريد اقدام مي‌كنيد.

در مقاله مزاياي اكستنشن ليزري مو گفتيم كه اكستنشن موي جلوي سر مزاياي مناسبي دارد. با اين كار موهاي كم پشت شما تبديل به موهاي حجيم و جذاب مي‌شود كه البته براي نگهداري از آن حوصله به خرج دهيد.

اين روش به صورت سريع و در يك جلسه مشكل كم پشتي موهاي شما را رفع مي‌كند. عوارضي ندارد و آسيبي به ساقه موهاي شما نمي‌زند. البته اين موضوع به نحوه نگهداري از موهايتان نيز بستگي دارد.

اين كار نياز به بي‌هوشي و حتي بي‌حسي ندارد. شما در هنگام نصب موهاي اكستنشن بر روي موهاي طبيعي خود درد و ناراحتي حس نمي‌كنيد. همچنين پس از پايان كار زخم و جراحتي نبايد احساس شود. در صورتي كه اين كار توسط يك آرايشگر با تجربه انجام شود نبايد به موهاي شما و پوست كف سر شما آسيبي برسد. همچنين پس از پايان نصب اكستنشن مو، نياز به استراحت و گذراندن دوره نقاهت نداريد.

براي اطلاع از انواع اكستنشن مو و قيمت كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۴:۲۳ توسط:نوروزي موضوع:

فوايد اكستنشن مو

نگهداري از موهاي بلند دردسرهاي خاص خودش را دارد. اما امروزه با تغيير روش‌هايي در زندگي، داشتن موهاي پر پشت و با رشد خوب تبديل به يك آرزو شده است. به همين دليل رو آوردن به روش‌هاي ديگر زيبايي بهترين تصميم است. جدا از اين موضوع بسياري از بانوان علاقمندند موهاي خود را در اندازه كوتا‌ه‌تري نگهداري كنند تا براي شستشوي آن دچار مشكل نشوند.

اكستنشن مو براي افزايش طول و ضخامت مو انجام مي‌شود. اما براي داشتن آن بايد چند ساعت را در آرايشگاه بمانيد تا به نتيجه دلخواه برسيد. پيشنهاد مي‌كنيم براي انجام اكستنشن يك آرايشگر باتجربه و متبحر انتخاب كنيد تا با رعايت اصول نصب، اكستنشن را بر روي موهاي شما انجام دهد تا آسيبي در هنگام نصب به ريشه و ساقه موهاي شما نرسد.

اما با اكستنشن ليزري يا هر نوع ديگر از آن لازم است مراقبت‌هاي آن هم بياموزيد. بعد از اكستشن بهتر از با شانه مخصوص موهاي خود را مرتب كنيد تا از گره خوردن آن جلوگيري كنيد. شانه‌هاي مخصوصي كه براي اكستنشن استفاده مي‌كنيد دنده‌هاي درشتي دارد كه موهاي شما را نمي‌كشد. برس‌هاي معمولي باعث مي‌شود موهاي شما كشيده و از ريشه جدا شود. بعد از اكستنشن لازم است موهاي خود را با شامپوهاي مخصوص شستشو دهيد تا چسب آن را تحت تاثير قرار ندهيد.

 

چرا اكستنشن؟

اكستنشن نام ديگر پيوند مو است. اين روش در سال‌هاي اخير طرفداران بسياري پيدا كرده است. اما اين كار بايد با دقت انجام شود تا نتيجه مطلوبي داشته باشد. اكستنشن روش خوبي براي رسيدن به آرزوي بانوان است. آن‌ها دوست دارند در مدت زمان كمي موهاي بلند و پر پشتي داشته باشند. براي رسيدن به اين آرزو تنها لازم است چند ساعت در يك آرايشگاه خوب وقت بگذرانيد تا در نهايت موهاي زيباي خود را در آينه ببينيد.

اكستنشن انواع مختلفي دارد كه شما مي‌توانيد به كمك مشورت با آرايشگر يك نوع از آن را انتخاب كنيد. روش‌هاي نصب آن متفاوت است. به طوري كه برخي از آن‌ها را مي‌توانيد خودتان در خانه نصب كنيد. براي اين منظور مقاله ما را با عنوان ” اكستنشن مو در خانه ” مطالعه كنيد.

بهتر است رنگ موهاي اكستنشن را خيلي متفاوت با موهاي خود انتخاب نكنيد. هارموني رنگ بين موهاي طبيعي خود و موهاي اكستنشن باعث جذابيت موهاي شما مي‌شود. براي انتخاب حرفه‌اي رنگ مو از آرايشگر خود كمك بگيريد.

اين روش خطرناك و دردناك نيست. همچنين هزينه‌هاي كاشت مو را ندارد. دسته موهاي اكستنشن توسط چسب و دستگاه مخصوص به ابتداي موهاي شما مي‌چسبد. بعد از اين كه موهاي شما رشد كند چسب اكستنشن به سمت پايين‌تر مي‌آيد و نمايان مي‌شود. براي اين منظور مي‌توانيد در يك جلسه اكستنشن موهاي خود را ترميم كنيد.

براي چه افرادي مناسب است؟

براي اين كه بدانيد اكستنشن چه مزيت‌هايي دارد بايد با افرادي كه تجربه اين كار را داشتند صحبت كنيد. هر تغيير زيبايي كه در چهره خود ايجاد مي‌كنيد نيازمند مراقبت و نگهداري از آن است. فوايد اكستنشن براي كساني كه موهاي كم پشتي دارند مشخص است. اضافه كردن مو لابه‌لاي موهاي طبيعي خودتان به ضخامت موها اضافه مي‌كند. بعد از پايان نصب خرمني از موها را بر روي شانه‌هاي خود مشاهده مي‌كنيد.

افرادي كه موهاي كوتاهي دارند و به تازگي به مهماني دعوت شده‌اند، اكستنشن را روش مناسبي براي داشتن موهاي بلند مي‌دانند. يك روش سريع كه با ظاهري متفاوت در مهماني حاضر شويد و ماه‌ها منتظر بلند شدن موهاي خود نمانيد.

در صورتي كه موهاي شما تك رنگ باشد به كمك اكستنشن مي‌توانيد مقداري رنگ به موهاي خود اضافه كنيد. براي اين كار اكستنشن رنگي را انتخاب و از آرايشگر بخواهيد در لابه‌لاي موهاي شما آن را بچسباند. البته براي رنگ آن بهتر از از آرايشگر خود نظر بخواهيد. او با توجه به چهره شما بهترين رنگ را براي اكستنشن شما معرفي مي‌كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۳:۰۱ توسط:نوروزي موضوع:

رنگ كردن مو بعد از كراتينه

رنگ کردن مو

بعد از اين كه موهاي خود را كراتينه كرديد به اين فكر مي‌افتيد كه امكان رنگ كردن مو را داريد يا خير؟ شما به دلايل مختلفي به روش كراتين مو روي مي‌آوريد و از اين طريق مي‌خواهيد زيبايي موهاي خود را بيشتر كنيد. مراقبت از موها بعد از كراتينه كمي حساس‌تر از قبل مي‌شود. در واقع شما براي بالا بردن دوام كراتينه لازم است كارهايي را انجام دهيد تا اثر آن را تا مدت‌ها بر روي موي خود داشته باشيد.

يكي از كارهايي كه بهتر است بعد از  كراتين مو  انجام ندهيد اين است كه موهاي خود را دكلره نكنيد. مواد موجود در رنگ دكلره موجب از بين بردن مواد كراتينه مي‌شود و عمر آن را كم مي‌كند.

جالب اين است كه هم رنگ كردن مو شما را زيباتر مي‌كند و هم كراتينه كردن مو . اما بايد بدانيد كه كدام را زودتر انجام دهيد تا تاثير آن را به خوبي ببينيد. براي رنگ كردن ساقه مو، سلامت آن بسيار مهم است. بنابراين اگر ساقه موهاي شما در اثر عوامل مختلفي آسيبب ديده باشد مي‌توانيد ابتدا آن را با روش كراتينه، شاداب كنيد تا آماده رنگي جذاب باشد. امروزه جذابيت در سادگي چهره است. شما حتي با رنگ يك دست هم مي‌توانيد جذابيت و زيبايي خاصي داشته باشيد. در اين مقاله شما را راهنمايي مي‌كنيم تا اگر خواستيد موهايتان را رنگ كنيد تحت چه شرايطي آن را قبل يا بعد از كراتينه انجام دهيد.

رنگ كردن مو و كراتينه

در صورتي كه مي‌خواهيد هم كراتينه مو انجام دهيد و هم رنگ موهاي خود را تغيير دهيد بهتر است تغيير رنگ مو را در اولويت قرار دهيد. پس از اين كه خيالتان از بابت زيبايي رنگ موهايتان راحت شد، سپس موهاي خود را كراتينه كنيد. كه با اين كارمي‌توانيد موهايتان را احيا هم كنيد. معمولا بعد از دكلره كردن، موها آسيب مي‌بينند. براي ترميم بافت موهاي خود مي‌توانيد بعد از پايان كار يك جلسه مراجعه به آرايشگاه را ويژه بازسازي ساختمان موها كنيد.

از آن جايي كه نگهداري و مراقبت از مو در دوران كراتينه مو بيشتر از قبل مي‌شود، لازم است قبل از انجام كراتينه با اصول محافظت از موهاي خود در اين دوران آشنا شويد. براي مثال شما بعد از كراتينه مو نمي‌توانيد هر روز به شستشوي موهاي خود بپردازيد. شامپو و مواد شوينده مي‌تواند مواد كراتينه را از روي موهاي شما حذف كند. شامپوها حاوي نمك هستند كه مي‌تواند كراتين روي موهاي شما را حذف كند.

در صورتي كه دكلره كردن موها را نسبت به كراتينه اولويت قرار دهيد، اين كار يك امتياز هم براي شما دارد. براي مثال اگر درصدي از موهاي شما در اثر دكلره سوخته باشد شما با كراتينه مي‌توانيد ساقه موهاي خود را احيا كنيد. پس از اين مرحله موهاي شما آماده رنگ جديد است كه بر روي دكلره بنشيند.

راه حل رنگ مو بعد از كراتينه

در حالت كلي بهترين زمان رنگ كردن براي مو، ۳ ماه پس از انجام كراتينه است. حال كه موهاي صاف و لختي داريد و از دردسر شانه كردن موهاي خود خلاص شده‌ايد، شايد دلتان بخواهد يك رنگ تازه بر روي موهاي خود بگذاريد و تغيير بيشتري در ظاهر خود ايجاد كنيد. اما نگران اين هستيد كه با رنگ موي جديد، كراتين شما اثر خود را از دست بدهد و مجبورتان كند تا دوباره چندين ساعت را در آرايشگاه وقت بگذرانيد تا به نتيجه دلخواه برسيد.

به عنوان بهترين راه حل به شما مي‌گوييم كه براي اين كه به كراتين مجدد نياز پيدا نكنيد، رنگ موهايي را انتخاب كنيد كه نياز به انجام دكلره نداشته باشند. اين كار نياز به تغيير اساسي در چهره شما ندارد. براي مثال ممكن است رنگ ريشه موهاي شما تغيير كرده باشد و بخواهيد تنها آن را به ساقه موها يك دست كنيد. بنابراين تنها رنگ كردن مو ريشه را انجام مي‌دهيد.

با اين كار بخش زيادي از موهاي شما با رنگ پوشش دهي نخواهد داشت و خاصيت مواد كراتينه بر روي موهاي شما باقي مي‌ماند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۰:۰۶ توسط:نوروزي موضوع:

آموزش اكستنشن كردن مو در خانه

اگر به دستان هنرمند و توانمند خود اطمينان داريد و فكر مي‌كنيد امكان انجام اكستنشن در خانه را داريد ما به شما كمك مي‌كنيم. در اين مقاله به شما آموزش اكستنشن مو  در خانه را توضيح مي‌دهيم. اما اين كار به سادگي انجام نمي‌شود. نيازمند صرف وقت، هزينه و دقت بالا دارد. در صورتي كه تجربه اين كار را نداريد، مراحل سخت‌تر برايتان پيش مي‌رود و ممكن است نتيجه كار آن چيزي نشود كه مي‌خواهيد. اما به هر حال از يك جايي بايد شروع كرد!

اكستنشن انواع مختلفي دارند كه شما مي‌توانيد تعداد محدودي از آن را در خانه توسط خودتان نصب كنيد. براي مثال اكستنشن مدل كليپسي روش نصب آساني دارد كه مي‌توانيد در خانه هم انجام دهيد. اما بايد ساده‌ترين روش آن را هم بياموزيد. پس از مرحله نصب نياز است نحوه نگهداري از موهاي اكستنشن را هم بدانيد تا بتوانيد اين زيبايي را براي مدتي بر روي موهاي خود حفظ كنيد. لازم است قبل از شروع به كار با روش‌هاي مختلف نصب اكستنشن آشنا شويد.

نگهداري از موهاي اكستنشن شده

بعد از اين كه به آموزش اكستنشن پرداختيم، لازم است از روش نگهداري اكستنشن هم اطلاعاتي به دست آوريم. براي مرتب نگه داشتن موها لازم است آن‌ها را برس بكشيد. اما شانه كردن موهاي اكستنشن شده كمي به دقت بيشتري نياز دارد. بهتر است از شانه‌ها دندانه درشت استفاده كنيد تا موهاي شما را به پايين نكشد.

در هنگام شستشو موهاي خود را به آرامي شستشو دهيد و به قسمت چسب اكستنشن، نرم‌كننده و شامپوهاي حاوي سولفات استفاده نكنيد. با اين كار خاصيت چسب كراتين را تحت تاثير قرار مي‌دهيد.

اگر به خوبي از موهاي اكستنشن شده خود مراقبت كنيد اين زيبايي را بر روي موهاي خود تا زماني كه محل چسب آن بر روي موها پايين نيامده باشد، خواهيد داشت.

در پايان مي‌خواهم به شما بگويم كه اين كار بهتر است توسط دستان توانمند آرايشگران خبره انجام شود. اين افراد طي سال‌هاي زياد تجربه‌هاي ارزشمندي براي زيبايي موهاي شما به دست آورده‌اند. به همين دليل بهتر است اين كار توسط متخصص آن انجام شود تا آسيبي به ريشه و ساقه موهاي شما نرسد.

براي ديدن انواع روشهاي نصب اكستنشن مو كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۶:۰۴ توسط:نوروزي موضوع:

روش صحيح ريمو اكستنشن مو

ریمو اکستنشن مو

زماني كه تصميم به انجام اكستنشن مو براي خود مي‌گيريد ممكن است به نحوه ريمو اكستنشن مو فكري نكنيد. حتما روزها طول كشيده تا آرايشگاه موردنظر، و رنگ موي مناسب براي اكستنشن خود را انتخاب كنيد. اما به اين كه چگونه آن را از روي موهاي خود برداريد فكر نكرده باشيد.

بايد بدانيد كه هر عمل زيبايي كه انجام مي‌دهيد راه برگشتي به حالت طبيعي خود داريد يا خير. همچنين فكر كنيد كه به مرور زمان موها شما رشد مي‌كند و موهاي اكستنشن به سمت پايين مي‌رود. با اين موضوع، زيبايي موهاي شما كاسته مي‌شود.

البته بهتر است براي ريمو اكستنشن مو به آرايشگاه معتبري مراجعه كنيد تا فردي با تجربه در كار  اكستنشن مو  ، بدون آن كه صدمه‌اي به موهاي شما وارد شود اين كار را براي شما انجام دهد. براي اين كار نياز به دقت و حوصله كافي داريد. بهتر است در پايان يك روز كاري سخت آن را انجام ندهيد. بي حوصلي شما ممكن است به باعث شود مقداري از موهاي خود را بر اثر بي دقتي از دست بدهيد.

ريمو اكستنشن مو در خانه

اگر به هر دليل مايل بوديد اين كار خودتان در خانه انجام دهيد ما شما را راهنمايي مي‌كنيم. اما تضميني براي سلامت موهاي شما نداريم. اين راه براي اكستنشن‌هاي حرارتي قابل انجام است. به كمك يك استون مي‌توانيد اين كار را انجام دهيد. البته دقت كنيد استون شما بايد استون خالص باشد تا براي كار ريمو اكستنشن مناسب باشد. اين كار ممكن است بسته به حجم موهاي اكستنشن شما حدود نيم ساعت طول بكشد.

دستكش به دست كنيد و به كمك انگشتان دستتان استون را بر روي چسب اكستنشن بكشيد. سعي كنيد همه قسمت بالايي متصل شده آن را به استون آغشته كنيد. اين كار را به آرامي و حوصله ادامه دهيد تا اكستنشن از روي موهاي شما جدا شود.

روش بهتري نيز براي اين كار وجود دارد. امروزه ريموورهاي متنوعي براي اين كار در بازار موجود هستند. اين ريموورها مانند محلول استون هستند كه مخصوص جدا كردن چسب اكستنشن از روي موها است. با آغشته كردن چند قطره از اين محلول بر روي محل اتصال اكستنشن و مو متوجه خواهيد شد كه چسب بين آن‌ها به راحتي جدا مي‌شود. اين محلول كار شما را آسان‌تر و سريع‌تر از روش كار با استون مي‌كند.

نكاتي براي اين كار

تمامي مراحل اين كار را بايد با دقت كافي انجام دهيد تا صدمه‌اي به ريشه يا ساقه موهاي خود نرسانيد. در صورتي كه احساس خستگي مي‌كنيد يا انرژي لازم را براي اين كار نداريد، ريمو اكستنشن مو را به وقت ديگري موكول كنيد، يا وقت آرايشگاه رزرو كنيد تا اين كار را با خيال راحت‌تري انجام دهيد.

قبل از ريمو كردن حتما موهاي خود را توسط شانه مخصوص مرتب كنيد تا گره‌هاي آن باز شود. با اين كار از كنده شدن يا شكسته شدن ساقه موهاي خود جلوگيري مي‌كنيد. همچنين گره خوردن موها باعث مي‌شود در هنگام جدا كردن آن موهاي شما از ريشه كنده شود.

بعد از مرتب كردن موها، آن‌ها را توسط يك كليپس بالاي سر خود ببنديد و تنها قسمتي را كه مي‌خواهيد ريمو اكستنشن انجام دهيد را آزاد كنيد. بهتر است موي اكستنشن شده را هم توسط كليپس جداگانه‌اي ببنديد.

در صورتي كه اكستنشن شما به روش دوخت باشد، براي جداسازي نخ از مو، از قيچي مانيكور يا سوزن استفاده كنيد. به كمك دو دست جاي نخ را پيدا كنيد و آن را از مو جدا كنيد. سپس اكستنشن را از مو به آرامي جدا كنيد تا موهاي شما از ريشه كنده نشود. براي قيچي كردن نخ اكستنشن بهتر است از فرد ديگري كمك بگيريد تا موهاي خودتان را برش ندهيد.

پس از جدا كردن كامل موهاي اكستنشن از موهاي طبيعي، لازم است موهاي خود ا بشوييد تا اثرات استون يا ريموور از روي پوست سر و موهاي شما حذف شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۷:۲۹ توسط:نوروزي موضوع:

چگونه موهاي پر پشت داشته باشيم؟

داشتن موهاي پر پشت براي بانوان مثل يك رمز و راز است. هر سيستم بدني انگار براي خود يك روشي دارد. بدن انسان پيچيدگي‌هاي زيادي دارد كه شما به تنهايي نمي‌توانيد از آن آگاه شويد. پزشكان و متخصصان زيبايي ساليان سال است به كشف اي موضوع پرداخته‌اند.

براي پر پشت كردن موهاي خود راه‌هاي متفاوتي داريد. اما در مرحله اول بايد از سلامت جسم خود مطمئن شويد. شيوه زندگي‌هاي امروزي به قدري ما را از سلامتي‌مان غافل كرده كه اهميتي به آن نمي‌دهيم. بسياري از مشكلاتي كه باعث مي‌شود زيبايي پوست و موي خود را از دست بدهيم به دليل مشكلات تغذيه اي است.

اكستنشن ليزري  مو يكي از راه‌هاي رسيدن به موهاي پر پشت براي بانوان است. درست است كه نگهداري از آن نياز به وقت و دقت دارد، اما در عوض خرمني از گيسوان پر پشت براي شما مي‌سازد. بهتر است اين كار را با تحقيق و پيش يك آرايشگر حرفه‌اي انجام دهيد تا نتيجه خوبي از اين كار به دست آوريد.

براي اين كه خيالمان از بابت سلامتي راحت شود بهتر است قبل از هر كاري به پيش يك پزشك متخصص برويم. پزشك معمولا يك آزمايش خون در نسخه براي شما مي‌نويسد. بعد از اين كه مرحله آزمايش را پشت سر گذاشتيد، نتيجه را بايد به پيش همان پزشك ببريد تا جواب آزمايش شما را بررسي كند. در صورتي ويتاميني در بدن شما كم باشد، معمولا با تجويز چند قرص يا آمچول تقويتي مشكل شما بر طرف مي‌شود. اما اگر موضوع فراتر از اين‌ها باشد از روش‌هاي ديگري براي رفع مشكل استفاده مي‌شود.

پرپشت كردن مو به كمك اكستنشن

اكستنشن مو روشي است كه امروزه سر و صداي زيادي در دنياي زيبايي ايجاد كرده. هر بانويي به دلايل مختلفي اكستنشن مو را انتخاب مي‌كند و مي‌خواهد زيباتر به نظر برسد. بسياري از افراد به خاطر كمبود ويتامين‌ها يا استرس‌ها و روش‌ها نادرست زندگي، بخشي از حجم موهاي خود را از دست مي‌دهند. خرمن موهاي يك بانو، يكي از زيبايي‌هاي او محسوب مي‌شود. به همين دليل زماني كه موهاي خود را شانه مي‌كند و چند تار آن را بر روي شانه مي‌بيند احساس بدي در او ايجاد مي‌شود.

اكستنشن موهاي مصنوعي يا طبيعي هستند كه به صورت‌هاي مختلفي در لابه‌لاي موهاي شما نصب مي‌شوند. براي مثال نوع شاخه‌اي آن به اين صورت است كه هر شاخه آن كه شامل چند تار مو هستند، در قسمت ريشه  توسط چسب مخصوصي نصب مي‌شوند.

با گذر زمان موهاي شما بلند مي‌شود و قسمت نصب شده اكستنشن به سمت پايين ساقه موي شما مي‌آيد. بنابراين شما بر اساس رشد موي خودتان بايد در يك بازه مشخص به پيش آرايشگرتان برويد و ترميم اكستنشن را انجام دهيد.

 

اما چگونه با روش‌هاي طبيعي موهاي پر پشت داشته باشيم؟

در صورتي كه فرصتي براي آرايشگاه رفتن نداريد و مايل نيستيد هزينه‌اي براي آن بپردازيد مي‌توانيد از روش‌هاي طبيعي هم استفاده كنيد. البته اين روش‌ها كه به كمك روغن‌هاي گياهي انجام مي‌شود ممكن است زمان ببرد تا اثر چشمگيري براي شما بگذارد. اما روش‌هاي بي خطر و ارزان‌قيمتي هستند كه شما بايد با تكرار آن نتيجه بگيريد.

اولين توصيه كه براي داشتن موهاي پر پشت حتما از مادربزرگ‌هايمان هم شنيده‌ايم استفاده از تخم مرغ است. اين ماده غذايي سرشار از پروتئين است. سفيده تخم مرغ شامل مواد مغذي است كه مي‌تواند براي مو بسيار مفيد باشد. زرده تخم مرغ به شدت موهاي شما را ترميم و نرم مي‌كند. پس از اين ماده غذايي غافل نشويد و حداقل هفته‌اي يك بار آن را به صورت ماسك بر روي موهاي خود بزنيد و اجازه دهيد جذب موهاي شما شود. مي‌توانيد يك ساعت قبل از حمام رفتن اين ماسك را آماده و استفاده كنيد. اما بايد بدانيد در زمان دوش گرفتن موهاي خود را با آب ولرم و شامپوي روزانه شستشو دهيد.

 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۳:۰۹ توسط:نوروزي موضوع: