امیر مسعودی
درج آگهی رایگان جدید

قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
شرکت سمپاشی
مركز تخصصي اكستنشن مو مركز تخصصي اكستنشن مو .

مركز تخصصي اكستنشن مو

رنگ كردن موهاي اكستنشن شده

رنگ طبيعي موها هميشه جذاب است. اما گاهي تغيير دادن رنگ مو باعث مي‌شود يك بانو روحيه بهتري داشته باشد. همچنين براي انتخاب رنگ مو بايد به چند نكته توجه كنيد تا زيبايي شما را چند برابر كند. براي مثال بايد بدانيد براي پوست و نوع چهره شما چه رنگي مناسب است.

درست است كه اكستنشن مو  بر بلندي و حجم موهاي شما تاثير زيادي مي‌گذارد، اما براي جلوه بيشتر موها لازم است هر از چند گاهي تغييري بر رنگ مويتان ايجاد كنيد.

البته راه ديگري هم براي انجام اين تغيير داريد. شما مي‌توانيد اين بار موهاي رنگ شده را لابه‌لاي موهاي خود بزنيد تا يك تركيب جالب به دست آوريد. البته پيشنهاد مي‌كنيم تضاد رنگي زيادي بين موهاي خودتان و موهاي اكستنشن ايجاد نكنيد. براي اين كه موهايتان جلوه طبيعي‌تري داشته باشد، لازم است هارموني رنگي مناسب بر روي موهاي خود ايجاد كنيد. از خود آرايشگر نظر بخواهيد و كمك بگيريد. او بر اساس تجربه‌اي كه در اين امور دارد شما را راهنمايي مي‌كند تا از نتيجه كار راضي باشيد.

براي رنگ كردن اكستنشن بايد دقت بيشتري به كار ببريد. البته بهتر است رنگ كردن مو  را بعد از ترميم اكستنشن انجام دهيد تا زيبايي موهاي شما بيشتر نمايان شود. ما در اين مقاله رنگ كردن موهاي مصنوعي به شكل كلاه گيس يا اكتنشن را توضيح مي‌دهيم.

موهاي مصنوعي را چگونه رنگ كنيم؟

ممكن است بخواهيد رنگ كلاه گيس خود را تغيير دهيد. خريد كلاه گيس جديد چندان برايتان به صرفه نيست و نمي‌خواهيد چنين هزينه‌اي را پرداخت كنيد. از طرفي جنس كلاه گيس قابليت رنگ كردن را دارد. بنابراين بهترين كار اين است كه دست به كار شويد و خودتان تغيير را ايجاد كنيد.

در صورتي كه بخواهيد كل موها را رنگ كنيد لازم است آن را دسته دسته جدا كنيد و با فرچه مخصوص رنگ را بر روي موها بكشيد و اجازه دهيد تا رنگ بر روي موها تثبيت شود. سپس با آب سرد آن را بشوييد.

اما در صورتي كه نخواهيد كلاه گيس شما به طور يك رنگ باشد، مي‌توانيد چند دسته كوچك از لابه‌لاي آن انتخاب كنيد و به كمك فويل هايلايت‌هاي زيبايي ايجاد كنيد. براي اين كار لازم است چند فويل نازك مخصوص رنگ كردن مو را آماده بگذاريد. زير دسته موي جدا شده بگذاريد، سپس به كمك فرچه مخصوص رنگ را بر روي آن بزنيد و فويل را به آرامي ببنديد. اجازه دهيد حدود ۴۰ دقيقه تا يك ساعت بر روي آن بماند تا رنگ به خوبي بر روي موها تاثير بگذارد. پس از آن كلاه گيس را بشوييد و با سشوار خشك كنيد تا نتيجه نهايي مشخص شود.

 

رنگ كردن موهاي اكستنشن شده

در صورتي كه موهاي خود را اكستنشن كرده باشيد، باز هم راهي براي رنگ كردن مو و تغيير رنگ آن هست. اما در مرحله اول بايد بدانيد كه موي اكستنشن شده قابليت رنگ شدن دارد يا خير. براي اين منظور مي‌توانيد از آرايشگر خود هنگام اين كار سوال بپرسيد. پس از اين كه از نوع موهاي اكستنشن مطمئن شديم بايد با احتياط مراحل زير را دنبال كنيد. البته بهتر است رنگ كردن مو توسط آرايشگر ماهر انجام شود تا ريسك آسيب ديدگي موهايتان كم شود.

در ابتداي كار رنگ مويي مناسب براي خود انتخاب كنيد. با توجه به رنگ موي قبلي بايد رنگ موي جديد را انتخاب كنيد تا به رنگ دلخواه خود برسيد. پس از انتخاب، رنگ مو و اكسيدان را بر اساس گفته آرايشگر يا فروشنده آن مخلوط كنيد و كنار بگذاريد.

برس‌هاي مخصوصي براي موهاي اكستنشن وجود دارد كه مي‌توانيد با آن موهايتان را از سمت ريشه تا انتهاي ساقه مو شانه بزنيد تا كاملا مرتب شود. سپس موهاي اكستنشن شده را از لابه‌لاي موهاي خود توسط شانه جدا كنيد و رنگ را بر روي آن بزنيد. براي اينكه رنگ به ديگر قسمت‌ها نفوذ نكند، مي‌توانيد با فويل موها را جدا كنيد. با اين كار موهاي شما به سبك هايلايت رنگ مي‌شود. 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۲:۰۵ توسط:نوروزي موضوع:

روش‌هاي درخشان كردن مو

درخشان كردن مو آرزوي هر بانويي است. مراقبت از موهاي بلند به آساني نيست. اما زماني كه چند سال از موهاي خود مراقبت مي‌كنيم تا بلند شود، ممكن است باز هم متوجه شويم كه زيبايي موهاي خود را از دست داده‌ايم. بخشي از اين زيبايي به كمك شيوه تغذيه به ما برمي‌گردد. در صورتي كه همه روزه به تغذيه خود دقت كنيم چند قدم اساسي براي سلامتي و زيبايي خود جلو هستيم.

براي زيبايي و براق كردن مو روش‌هاي مختلفي وجود دارد. استفاده از ماسك‌هاي طبيعي و شركتي كه در تمامي داروخانه‌ها وجود دارند. همچنين  كراتين مو  نيز جلوه ويژه‌اي به موهاي شما مي‌بخشد.

اما بعد از موضوع تغذيه، مراقبت‌هاي ديگري نيز بايد از جسم خودمان داشته باشيم. هر فردي بسته به شرايط محيطي خود بايد از موهاي خود مراقبت كند. براي مثال اگر در منطقه گرمسيري زندگي مي‌كنيد كه آفتاب سوزان ساعت‌ها در طول روز بر محل زندگي شما مي‌تابد، بهتر است موهاي خود را با يك پارچه نخي بپوشانيد. چرا كه ماندن در آفتاب موهاي شما را كدر و تار مي‌كند.

 

استفاده از ماسك‌هاي طبيعي

مواد طبيعي هيچ آسيبي به زيبايي ما نمي‌زنند. اين قدرت خداست كه با خلقت هر چيزي شاهكاري براي طبيعت ايجاد كند. براي زيباتر كردن موهاي خود مي‌توانيد از مواد طبيعي استفاده كنيد. استفاده از اين ماسك‌ها نياز به زمان و حوصله دارد. همچنين بايد در اين باره حسابي تحقيق كنيد.

برخي از مغازه‌هاي عطاري هستند كه پزشك طب سنتي در آن براي شما وقت مشاوره مي‌گذارد. مي‌توانيد با او صحبت كنيد و از تجربياتش استفاده كنيد. بر اساس جنس موهاي شما گياهان خاصي را به شما معرفي مي‌كند كه به شكل‌هاي مختلفي مصرف مي‌شود.

جدا از تاثير مثبت گياهان، از دانه‌هاي غذايي مختلفي روغن توليد مي‌شود. براي مثال روغن زيتون كه روغن پر طرفداري است. اين روغن را بر روي ساقه موهاي خود و پوست سرتان ماساژ دهيد. بهتر است نيم ساعت قبل از حمام رفتن اين كار را انجام دهيد. سپس موهايتان را با آب ولرم و شامپوي ملايم شستشو دهيد. روغن زيتون در درخشان كردن موهاي شما تاثير بسزايي دارد.

ماسك تخم مرغ از گذشته‌هاي دور به خصوص از زبان مادربزرگ‌هايمان بسيار به ما توصيه شده، تخم مرغ سرشار از پروتئين است كه هم زرده و هم سفيده آن براي زيبايي موهاي ما مفيد است. اگر اين ماسك را هفته‌اي يك بار بر روي موهاي خود قرار دهيد علاوه بر براق شدن موها، به تقويت ريشه موهاي خود هم كمك خواهيد كرد. اما براي شستشوي اين ماسك بايد دقت بيشتري داشته باشيد. ماسك تخم مرغ را با آب داغ نشوييد. زيرا ممكن است سفيده آن بر روي موهاي شما بپزد! سپس براي رفع بوي تخم مرغ مجبور مي‌شويد از شامپوي بيشتري استفاده كنيد كه موهاي شما را خشك و بي حالت كند. براي شستشوي ماسك تخم مرغ، از آب ولرم كه كمي سرد باشد با يك شامپوي ملايم استفاده كنيد.

 

كراتين مو، بهترين راه براي درخشان كردن مو

در قسمت بالا برايتان توضيح داديم كه استفاده از مواد طبيعي هم موجب تقويت موي شما مي‌شود و هم روش آساني براي درخشان كردن ساقه موهايتان است. اما استفاده از ماسك‌هاي طبيعي نيازمند زمان است. در صورتي كه يك كارمند بخواهد تمامي اين ماسك‌ها را امتحان كند، فرصت كمي خواهد داشت. روش‌هاي طبيعي براي زيبايي پوست و مو معمولا با تداوم در تكرار آن تاثيرگذاري خود را نشان مي‌دهد. بنابراين براي ديدن تاثير آن لازم است صبورتر باشيد.

اما در صورتي كه شاغل باشيد، ترجيح مي‌دهيد از روش‌هاي آسان‌تر و سريع‌تر استفاده كنيد. كراتين مو كه در سال‌هاي اخير مورد توجه بانوان زيادي قرار گرفته است، روش خوب و آساني براي براق كردن موهايتان است. براي اين كار تنها بايد چند ساعت در طول روز را در آرايشگاه بگذرانيد و نتيجه آن را تا چند ماه شاهد شويد.

كراتين مو، روش حساسي است. براي هر مويي مناسب نيست. موي شما بايد در حالت كلي سالم باشد و آسيب نديده باشد. زيرا مواد كراتين به وسيله دماي زياد توسط اتوي مو بر روي ساقه‌هاي مو تثبيت مي‌شود و آن را درخشان مي‌كند. بنابراين ساقه موي شما بايد تحمل اين دما را داشته باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۹:۵۶ توسط:نوروزي موضوع:

بررسي بهترين دستگاه اكستنشن

براي تشخيص بهترين دستگاه اكستنشن ليزري مو بايد با انواع آن آشنا شويد. در اين مقاله مي‌خواهيم شما را با انواع اين دستگاه‌ها آشنا كنيم.

به طور كلي اكستنشن مو براي زيباتر كردن موهاي شما به كار مي‌رود. بسياري از بانوان با اين كه موهاي پرپشتي هم دارند، اما رشد آن كم است. ممكن است چند وقتي هم باشد كه موهاي خود را كوتاه نكرده باشند اما رشد قدي آن چندان راضي كننده نيست. به همين دليل روش اكستنشن به كمك آن‌ها مي‌آيد كه موهاي بلندتر و زيباتري داشته باشند.

عده‌اي ديگر مشكلي در بلند كردن موهاي خود ندارند اما مي‌خواهند موهايي پر پشت‌تر داشته باشند، به همين دليل با اكستنشن مو به اين آرزوي خود مي‌رسند.

دستگاه‌هاي مختلفي براي اين كار موجود هستند كه از لحاظ كارايي و قيمت متفاوت‌اند. در  اكستنشن ليزري   آسيبي به ريشه و ساقه موهاي شما نمي‌رسد. به همين دليل اين روش در بين آرايشگران و مشتريان پر طرفدار و محبوب شده است. در واقع در روش اكستنشن ليزري مو، موهاي اكستنشن به كمك يك اشعه به موهاي شما متصل مي‌شود. براي تميزي كار، موهاي شما دسته دسته جدا و به ترتيب عمل اكستنشن انجام مي‌شود.

براي خريد هر دستگاه برقي بايد يك سري عوامل را به صورت كلي در نظر بگيريد. براي مثال گارانتي موضوع مهمي براي خريد وسايل برقي است. همچنين لازم است به يك ويژگي ديگر براي خريد بهترين دستگاه اكستنشن دقت كنيد. چرخش ۳۶۰ درجه سيم دستگاه شايد در وهله اول به نظر نيايد. اما زماني كه مي‌خواهيد با دستگاه كار كنيد متوجه تفاوت آن با ساير دستگاه‌هايي كه چنين قابليتي را نداشته باشند، خواهيد شد.

كاركرد دستگاه اكستنشن حرارتي

همانطور كه از نامش پيداست در اين روش، از حرارت براي نصب موهاي اكستنشن استفاده مي‌شود. آرايشگر ماهر يك دسته باريك از موهاي شما را جدا مي‌كند و به قسمت ابتدايي موهاي شد چسب مخصوص زده مي‌شود. سپس يك شاخه از موهاي اكستنشن بر روي چسب قرار داده مي‌شود و سپس به كمك دستگاه سر جاي خودش به كمك حرارت، محكم مي‌شود. براي خشك شدن چسب بايد كمي صبور باشيد. همچنين شايد لازم باشد چند روزي موهاي خود را براي بهتر خشك شدن چسب اكستنشن شستشو ندهيد.

اين كار لازم است توسط آرايشگران با تجربه انجام شود. چرا كه ممكن است با يك سهل انگاري، به ساقه موهاي شما آسيب برسد. البته حرارت اين دستگاه‌ها به سادگي كم و زياد مي‌شود. اما باز هم تجربه آرايشگر حرف اول را مي‌زند.

به عنوان يك نكته در نظر داشته باشيد، دستگاه‌هايي كه قابليت تنظيم دما را دارند سرعت بيشتري به انجام اكستنشن مي‌دهند.

 

انواع دستگاه‌هاي اكستنشن حرارتي

اين دستگاه‌ها به دو شكل در بازار وجود دارند. دستگاه اكستنشن مو سر تخت و دستگاه اكستنشن مو سر قاشقي. البته كاربردهاي اين دو دستگاه شبيه به هم است. اما آرايشگر تصميم مي‌گيرد كه با كدام سري كار كند. آن‌ها طبق تجربه متوجه كاربردهاي اين دو دستگاه مي‌شوند.

البته روش نصب موهاي اكستنشن بر روي موهاي طبيعي مشتري تفاوتي ندارد. با اين دستگاه‌ها هم موها بايد به اندازه دسته‌هاي كوچكي جدا شود و با دقت تمام به ابتدايي‌ترين نقطه رويش مو چسب مخصوص مو زده شود. سپس توسط دستگاه مربوطه چسب بر روي موهاي شما چسبيده و محكم مي‌شود. براي اين كار دستگاه را از قبل روشن مي‌كنند تا به دماي مورد نظر برسد. البته دماي ايجاد شده در دستگاه قابل تنظيم است و بر اساس نوع كار و موي مشتري تنظيم مي‌شود.

 

دستگاه اكستنشن ليزري

مي‌توان گفت بهترين دستگاه اكستنشن مو، نوع ليزري آن است. اين دستگاه كمترين آسيب را به موهاي شما نمي‌رساند. يكي از ويژگي‌هاي مثبت اين دستگاه سرعت عمل در كار شماست. اگر با دستگاه‌هاي قديمي‌تر موجود در بازار كار اكستنشن را انجام داده باشيد، متوجه سرعت بهتر اين دستگاه خواهيد شد. چون به محض روشن شدن سريعا آماده كار مي‌شود و نيازي نيست دقايقي را منتظر بمانيد. تنظيم دماي دستگاه و كنترل آن در دست شماست. شما اين قدرت را داريد تا دماي مناسب را براي اين كار تنظيم كنيد.

انتقال حرارت در اين دستگاه به صورت تدريجي است. اين امر موجب مي‌شود تا موهاي شما سالم بماند و از سوختگي آن جلوگيري شود. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۲:۱۰ توسط:نوروزي موضوع:

با انواع كراتينه مو آشنا شويد

در ابتدا براي شما مي‌خواهم از فوايد كراتين  بگويم. اين كه چرا بانوان به سمت اين روش مي‌روند و ماندگاري آن تا چه مدت است. سپس براي شما انواع كراتين مو را معرفي مي‌كنم.

كراتين مو به طور واضح براي افرادي كه موهاي مجعد و فر دارند مناسب است. شايد از اين موضوع كه هر روز بايد دقايقي را جلوي آينه بگذرانيد تا موهاي خود را با دستگاه‌هاي مخصوص صاف كنيد، خسته شده باشيد. يكي ديگر از مشكلاتي كه بانوان مو فرفري دارند اين است كه با رطوبت ديدن موهايشان پس از صاف كردن، سريع به حالت قبل خود برمي‌گردد و فر مي‌شود.

همچنين شانه كردن موهاي صاف آسان‌تر از موهاي فر است. اين شكايت را حتما بارها از كساني كه موهاي فر دارند شنيده‌ايد. بنابراين يكي از بهترين ويژگي‌هاي انجام  كراتين مو  سادگي در شانه كردن موهاست. اين كار براي كساني كه موهايشان بر اثر دكلره آسيب ديده توصيه مي‌شود.

البته اين كار براي آرايش موهاي شما محدوديت ايجاد نمي‌كند. شما با انجام كراتينه مي‌توانيد موهاي خود را فر كنيد و يا با دستگاه‌هاي حالت دهنده مو زيباتر كنيد. اما بهتر است اين كارها را در روزهاي ابتدايي انجام ندهيد. چرا كه مواد كراتينه بايد به خوبي جذب موهايتان شود.

در ادامه دو مدل از انواع كراتين‌هاي مو را براي شما توضيح مي‌دهيم تا قبل از انجام آن آشنايي كافي را داشته باشيد.

كراتين صاف كننده برزيلي

حتما نام اين كراتين را شنيده‌ايد. يكي از انواع كراتين مو است كه براي اولين بار در كشور برزيل توليد و استفاده شد. به همين دليل نام اين كراتين به برزيل مشهور شد.

كراتين برزيلي داراي تركيبات خاصي است كه در اين كشور ساخته مي‌شود. در تركيبات آن از فرمالدئيد استفاده مي‌شود. درست است كه اين مواد براي سلامت ما خطرناك است اما باعث مي‌شود تاثيرگذاري مواد كراتين بر روي موها بيشتر شود. همچنين اگر اين كار توسط يك آرايشگر ماهر و با تجربه انجام شود، خطري براي شما ايجاد نمي‌كند.

آرايشگر مورد اعتماد، در زمان كار با اين مواد بسيار با احتياط برخورد مي‌كند. وقتي موهاي شما به اين كراتين آغشته شد، سپس موهايتان به صورت دسته دسته اتو كشيده مي‌شود. درجه حرارت بالاي اتو باعث مي‌شود مواد كراتينه به خوبي جذب موي شما شود. پس از پايان كار جذابيت و براق بودن كار را مشاهده خواهيد كرد. كراتين برزيلي موهاي بسيار صاف و درخشان به شما هديه مي‌دهد.

اما به عنوان يك توصيه بايد در نظر داشته باشيد كه اين مواد براي خانم‌هاي باردار توصيه نمي‌شود.

كراتين احيا كننده و تقويت كننده

اگر موهايتان به تازگي دچار شكنندگي زيادي شده و ضخامت خود را از دست داده، بايد ساقه موهاي خود را تقويت كنيد. در غير اين صورت حجم زيادي از موهاي شما در اثر بي‌جان شدن از دست مي‌رود. برخي از كراتين‌ها هستند كه به منظور تقويت سازي ساقه موها استفاده مي‌شوند. در واقع كار اصلي اين مواد، رساندن كراتين به ساختمان موهاست. يكي ديگر از انواع كراتين مو ، كراتين تقويت كننده و احيا كننده موهاي شماست.

مشكل نازك شدن موها ممكن است علل مختلفي براي هر فرد داشته باشد. رنگ كردن موها به صورت مداوم، كمبود آهن و ويتامين‌هاي مورد نياز براي زيبايي مو، مشكلات تيروئيد، آب و هوا، استرس و … همگي از عواملي هستند كه مي‌توانند زيبايي و استقامت موهاي شما را تحت تاثير قرار دهند.

كراتينه كردن موها بسته به ميزان آسيب ديدن ساقه مو بايد تكرار شود. براي همين منظور با آرايشگر خود مشورت كنيد. شايد لازم باشد ۲ يا ۳ بار آن را تكرار كنيد تا اثربخشي بهتري داشته باشد.

شما با انجام اين كار حدود ۴۰ درصد از موهايتان احيا مي‌شود. البته اين موضوع به شرط آن است كه از مواد با كيفيت و مرغوبي بر روي مواي شما استفاده شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۳:۲۵ توسط:نوروزي موضوع:

نكاتي براي اكستنشن مو در خانه

هزينه‌هاي زياد آرايشگاه‌ها گاهي ما را مجبور مي‌كند كه براي انجام برخي از آن‌ها خودمان دست به كار شويم و در خانه با علم و آگاهي دست و پا شكسته‌اي آن را انجام دهيم. البته انجام برخي از كارهاي آرايشگاهي به سادگي هم در خانه امكان پذير است، اما باقي كارهاي سخت بايد با تحقيق و دانسته انجام شود. مخاطب اين مقاله كساني هستند كه مي‌خواهند  اكستنشن مو  در خانه را انجام دهند اما نگران نتيجه آن هستند.

افراد به دلايل متفاوتي اكستنشن انجام مي‌دهند. شايع‌ترين دليل آن كم پشت بودن موهاست. آرزوي گيسو كمند بودن براي همه بانوان بوده و هست. اما برخي از عادات زندگي امروزي رسيدن به اين آرزو را كمي سخت كرده است. در مقابل پيشرفت علم زيبايي ما را به حال خودمان رها نكرده و اجازه غصه خوردن به ما را نداده است. روش كاشت مو قدمت بيشتري دارد. اما در اين روش فرد محتمل هزينه‌هاي زيادي همراه با تحمل درد مي‌شد. همچنين ممكن بود پس از انجام كاشت مو از كرده خود احساس پشيماني كند و يك دردسر جديد شروع شود و يا براي رنگ كردن و نگهداري آن پر از ابهام شود. اما روش اكستنشن مو بدون درد و كم هزينه‌تر است. همچنين مي‌توانيد رنگ آن را با توجه به سليقه خود انتخاب كنيد. در صورتي كه براي اين كار سوالاتي در ذهن داريد پيشنهاد مي‌كنيم مقاله مراقبت‌هاي بعد از اكستنشن كردن مو را بخوانيد.

 

انتخاب اكستنشن مو

براي انتخاب و خريد اكستنشن مو بايد با انواع آن آشنا شويد. به طور كلي اكستنشن در دو نوع طبيعي و مصنوعي به دست ما مي‌رسد. نوع مصنوعي آن توسط الياف‌هاي خاصي در كارخانه‌ها توليد مي‌شود. جنس اصلي آن از پلاستيك و كراتين است. اين نوع اكستنشن به دليل جنس مصنوعي، درخشان‌تر است و مانند موي طبيعي نيستند. اما نوع طبيعي آن از كشور هند وارد مي‌شود. زنان هندي به دلايل ژنتيكي داراي موهاي زيبايي هستند كه امروزه از آن به عنوان يك تجارت استفاده مي‎‌كنند. البته نوع طبيعي آن قاعدتا گران‌تر هم هست. البته بخش ديگري از اين اكستنشن‌ها از كشورهاي برزيل و مالزي هم وارد مي‌شود.

 براي خريد اكستنشن در ابتدا به جنس آن دقت كنيد و از جاي معتبري خريداري كنيد. پس از آن رنگ اكستنشن را با رنگ موهاي خود بسنجيد. وجود تضاد بيش از حد، زيبايي ندارد. حس مصنوعي بودن را به خودتان و اطرافيان القا مي‌كند. همانطور كه مي‌دانيد زيبايي در طبيعي بودن است.

در مرحله بعدي بايد به اندازه موهايتان دقت كنيد. در صورتي كه موهاي شما كوتاه باشد بهتر است از اكستنشن‌هاي خيلي بلند استفاده نكنيد. در اين صورت قسمت بالايي موهاي شما پرپشت مي‌شود و قسمت پاييني كم پشت؛ در نتيجه ظاهر جالبي ايجاد نمي‌كند.

آموزش اكستنشن مو در خانه

شما مي‌توانيد در خانه اين كار را انجام دهيد. اما همه روش‌ها در خانه امكان انجام ندارد. چرا كه اين كار بسيار حساس و نيازمند تجربه است. اما امروزه با روش‌هاي ساده‌تري مي‌توانيد بر لابه‌لاي موهاي خود اكستنشن نصب كنيد.

براي اين كار ما اكستنشن كليپسي را به شما پيشنهاد مي‌كنيم. اين نوع اكستنشن مو در خانه به راحتي قابل انجام است. اكستنشن مو كليپسي مانند يك نوار مو است كه به كمك كليپسي به نزديك ريشه موهاي شما نصب مي‌شود. البته بهتر است اين كار را قبل از مهماني انجام دهيد و در آخر شب و قبل از خواب از موهاي خود جدا كنيد تا موهاي شما را نكشد.

براي نصب آن ابتدا موهاي خود را شانه كنيد سپس با يك كليپس بزرگ ببنديد. بايد موهاي خود را دسته دسته جدا كنيد و اكستنشن‌ها را نصب كنيد. سعي كنيد اين اكستنشن را در زير موهاي خود نصب كنيد و بعد از هر لايه، يك لايه از موهاي خود را بر روي آن بريزيد تا طبيعي‌تر جلوه كند. در واقع از اين نوع اكستنشن به دليل وجود كليپس بهتر است براي جلوي موهايتان استفاده نكنيد چرا كه مصنوعي بودن آن نشان داده مي‌شود.

 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۱:۴۱ توسط:نوروزي موضوع:

نكاتي براي اكستنشن مو در خانه

هزينه‌هاي زياد آرايشگاه‌ها گاهي ما را مجبور مي‌كند كه براي انجام برخي از آن‌ها خودمان دست به كار شويم و در خانه با علم و آگاهي دست و پا شكسته‌اي آن را انجام دهيم. البته انجام برخي از كارهاي آرايشگاهي به سادگي هم در خانه امكان پذير است، اما باقي كارهاي سخت بايد با تحقيق و دانسته انجام شود. مخاطب اين مقاله كساني هستند كه مي‌خواهند  اكستنشن مو  در خانه را انجام دهند اما نگران نتيجه آن هستند.

افراد به دلايل متفاوتي اكستنشن انجام مي‌دهند. شايع‌ترين دليل آن كم پشت بودن موهاست. آرزوي گيسو كمند بودن براي همه بانوان بوده و هست. اما برخي از عادات زندگي امروزي رسيدن به اين آرزو را كمي سخت كرده است. در مقابل پيشرفت علم زيبايي ما را به حال خودمان رها نكرده و اجازه غصه خوردن به ما را نداده است. روش كاشت مو قدمت بيشتري دارد. اما در اين روش فرد محتمل هزينه‌هاي زيادي همراه با تحمل درد مي‌شد. همچنين ممكن بود پس از انجام كاشت مو از كرده خود احساس پشيماني كند و يك دردسر جديد شروع شود و يا براي رنگ كردن و نگهداري آن پر از ابهام شود. اما روش اكستنشن مو بدون درد و كم هزينه‌تر است. همچنين مي‌توانيد رنگ آن را با توجه به سليقه خود انتخاب كنيد. در صورتي كه براي اين كار سوالاتي در ذهن داريد پيشنهاد مي‌كنيم مقاله مراقبت‌هاي بعد از اكستنشن كردن مو را بخوانيد.

 

انتخاب اكستنشن مو

براي انتخاب و خريد اكستنشن مو بايد با انواع آن آشنا شويد. به طور كلي اكستنشن در دو نوع طبيعي و مصنوعي به دست ما مي‌رسد. نوع مصنوعي آن توسط الياف‌هاي خاصي در كارخانه‌ها توليد مي‌شود. جنس اصلي آن از پلاستيك و كراتين است. اين نوع اكستنشن به دليل جنس مصنوعي، درخشان‌تر است و مانند موي طبيعي نيستند. اما نوع طبيعي آن از كشور هند وارد مي‌شود. زنان هندي به دلايل ژنتيكي داراي موهاي زيبايي هستند كه امروزه از آن به عنوان يك تجارت استفاده مي‎‌كنند. البته نوع طبيعي آن قاعدتا گران‌تر هم هست. البته بخش ديگري از اين اكستنشن‌ها از كشورهاي برزيل و مالزي هم وارد مي‌شود.

 براي خريد اكستنشن در ابتدا به جنس آن دقت كنيد و از جاي معتبري خريداري كنيد. پس از آن رنگ اكستنشن را با رنگ موهاي خود بسنجيد. وجود تضاد بيش از حد، زيبايي ندارد. حس مصنوعي بودن را به خودتان و اطرافيان القا مي‌كند. همانطور كه مي‌دانيد زيبايي در طبيعي بودن است.

در مرحله بعدي بايد به اندازه موهايتان دقت كنيد. در صورتي كه موهاي شما كوتاه باشد بهتر است از اكستنشن‌هاي خيلي بلند استفاده نكنيد. در اين صورت قسمت بالايي موهاي شما پرپشت مي‌شود و قسمت پاييني كم پشت؛ در نتيجه ظاهر جالبي ايجاد نمي‌كند.

آموزش اكستنشن مو در خانه

شما مي‌توانيد در خانه اين كار را انجام دهيد. اما همه روش‌ها در خانه امكان انجام ندارد. چرا كه اين كار بسيار حساس و نيازمند تجربه است. اما امروزه با روش‌هاي ساده‌تري مي‌توانيد بر لابه‌لاي موهاي خود اكستنشن نصب كنيد.

براي اين كار ما اكستنشن كليپسي را به شما پيشنهاد مي‌كنيم. اين نوع اكستنشن مو در خانه به راحتي قابل انجام است. اكستنشن مو كليپسي مانند يك نوار مو است كه به كمك كليپسي به نزديك ريشه موهاي شما نصب مي‌شود. البته بهتر است اين كار را قبل از مهماني انجام دهيد و در آخر شب و قبل از خواب از موهاي خود جدا كنيد تا موهاي شما را نكشد.

براي نصب آن ابتدا موهاي خود را شانه كنيد سپس با يك كليپس بزرگ ببنديد. بايد موهاي خود را دسته دسته جدا كنيد و اكستنشن‌ها را نصب كنيد. سعي كنيد اين اكستنشن را در زير موهاي خود نصب كنيد و بعد از هر لايه، يك لايه از موهاي خود را بر روي آن بريزيد تا طبيعي‌تر جلوه كند. در واقع از اين نوع اكستنشن به دليل وجود كليپس بهتر است براي جلوي موهايتان استفاده نكنيد چرا كه مصنوعي بودن آن نشان داده مي‌شود.

 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۳۷ توسط:نوروزي موضوع: