مركز تخصصي اكستنشن مو

نكاتي براي اكستنشن مو در خانه

هزينه‌هاي زياد آرايشگاه‌ها گاهي ما را مجبور مي‌كند كه براي انجام برخي از آن‌ها خودمان دست به كار شويم و در خانه با علم و آگاهي دست و پا شكسته‌اي آن را انجام دهيم. البته انجام برخي از كارهاي آرايشگاهي به سادگي هم در خانه امكان پذير است، اما باقي كارهاي سخت بايد با تحقيق و دانسته انجام شود. مخاطب اين مقاله كساني هستند كه مي‌خواهند  اكستنشن مو  در خانه را انجام دهند اما نگران نتيجه آن هستند.

افراد به دلايل متفاوتي اكستنشن انجام مي‌دهند. شايع‌ترين دليل آن كم پشت بودن موهاست. آرزوي گيسو كمند بودن براي همه بانوان بوده و هست. اما برخي از عادات زندگي امروزي رسيدن به اين آرزو را كمي سخت كرده است. در مقابل پيشرفت علم زيبايي ما را به حال خودمان رها نكرده و اجازه غصه خوردن به ما را نداده است. روش كاشت مو قدمت بيشتري دارد. اما در اين روش فرد محتمل هزينه‌هاي زيادي همراه با تحمل درد مي‌شد. همچنين ممكن بود پس از انجام كاشت مو از كرده خود احساس پشيماني كند و يك دردسر جديد شروع شود و يا براي رنگ كردن و نگهداري آن پر از ابهام شود. اما روش اكستنشن مو بدون درد و كم هزينه‌تر است. همچنين مي‌توانيد رنگ آن را با توجه به سليقه خود انتخاب كنيد. در صورتي كه براي اين كار سوالاتي در ذهن داريد پيشنهاد مي‌كنيم مقاله مراقبت‌هاي بعد از اكستنشن كردن مو را بخوانيد.

 

انتخاب اكستنشن مو

براي انتخاب و خريد اكستنشن مو بايد با انواع آن آشنا شويد. به طور كلي اكستنشن در دو نوع طبيعي و مصنوعي به دست ما مي‌رسد. نوع مصنوعي آن توسط الياف‌هاي خاصي در كارخانه‌ها توليد مي‌شود. جنس اصلي آن از پلاستيك و كراتين است. اين نوع اكستنشن به دليل جنس مصنوعي، درخشان‌تر است و مانند موي طبيعي نيستند. اما نوع طبيعي آن از كشور هند وارد مي‌شود. زنان هندي به دلايل ژنتيكي داراي موهاي زيبايي هستند كه امروزه از آن به عنوان يك تجارت استفاده مي‎‌كنند. البته نوع طبيعي آن قاعدتا گران‌تر هم هست. البته بخش ديگري از اين اكستنشن‌ها از كشورهاي برزيل و مالزي هم وارد مي‌شود.

 براي خريد اكستنشن در ابتدا به جنس آن دقت كنيد و از جاي معتبري خريداري كنيد. پس از آن رنگ اكستنشن را با رنگ موهاي خود بسنجيد. وجود تضاد بيش از حد، زيبايي ندارد. حس مصنوعي بودن را به خودتان و اطرافيان القا مي‌كند. همانطور كه مي‌دانيد زيبايي در طبيعي بودن است.

در مرحله بعدي بايد به اندازه موهايتان دقت كنيد. در صورتي كه موهاي شما كوتاه باشد بهتر است از اكستنشن‌هاي خيلي بلند استفاده نكنيد. در اين صورت قسمت بالايي موهاي شما پرپشت مي‌شود و قسمت پاييني كم پشت؛ در نتيجه ظاهر جالبي ايجاد نمي‌كند.

آموزش اكستنشن مو در خانه

شما مي‌توانيد در خانه اين كار را انجام دهيد. اما همه روش‌ها در خانه امكان انجام ندارد. چرا كه اين كار بسيار حساس و نيازمند تجربه است. اما امروزه با روش‌هاي ساده‌تري مي‌توانيد بر لابه‌لاي موهاي خود اكستنشن نصب كنيد.

براي اين كار ما اكستنشن كليپسي را به شما پيشنهاد مي‌كنيم. اين نوع اكستنشن مو در خانه به راحتي قابل انجام است. اكستنشن مو كليپسي مانند يك نوار مو است كه به كمك كليپسي به نزديك ريشه موهاي شما نصب مي‌شود. البته بهتر است اين كار را قبل از مهماني انجام دهيد و در آخر شب و قبل از خواب از موهاي خود جدا كنيد تا موهاي شما را نكشد.

براي نصب آن ابتدا موهاي خود را شانه كنيد سپس با يك كليپس بزرگ ببنديد. بايد موهاي خود را دسته دسته جدا كنيد و اكستنشن‌ها را نصب كنيد. سعي كنيد اين اكستنشن را در زير موهاي خود نصب كنيد و بعد از هر لايه، يك لايه از موهاي خود را بر روي آن بريزيد تا طبيعي‌تر جلوه كند. در واقع از اين نوع اكستنشن به دليل وجود كليپس بهتر است براي جلوي موهايتان استفاده نكنيد چرا كه مصنوعي بودن آن نشان داده مي‌شود.

 
 

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۱:۴۱ توسط:نوروزي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :