مركز تخصصي اكستنشن مو

بررسي بهترين دستگاه اكستنشن

براي تشخيص بهترين دستگاه اكستنشن ليزري مو بايد با انواع آن آشنا شويد. در اين مقاله مي‌خواهيم شما را با انواع اين دستگاه‌ها آشنا كنيم.

به طور كلي اكستنشن مو براي زيباتر كردن موهاي شما به كار مي‌رود. بسياري از بانوان با اين كه موهاي پرپشتي هم دارند، اما رشد آن كم است. ممكن است چند وقتي هم باشد كه موهاي خود را كوتاه نكرده باشند اما رشد قدي آن چندان راضي كننده نيست. به همين دليل روش اكستنشن به كمك آن‌ها مي‌آيد كه موهاي بلندتر و زيباتري داشته باشند.

عده‌اي ديگر مشكلي در بلند كردن موهاي خود ندارند اما مي‌خواهند موهايي پر پشت‌تر داشته باشند، به همين دليل با اكستنشن مو به اين آرزوي خود مي‌رسند.

دستگاه‌هاي مختلفي براي اين كار موجود هستند كه از لحاظ كارايي و قيمت متفاوت‌اند. در  اكستنشن ليزري   آسيبي به ريشه و ساقه موهاي شما نمي‌رسد. به همين دليل اين روش در بين آرايشگران و مشتريان پر طرفدار و محبوب شده است. در واقع در روش اكستنشن ليزري مو، موهاي اكستنشن به كمك يك اشعه به موهاي شما متصل مي‌شود. براي تميزي كار، موهاي شما دسته دسته جدا و به ترتيب عمل اكستنشن انجام مي‌شود.

براي خريد هر دستگاه برقي بايد يك سري عوامل را به صورت كلي در نظر بگيريد. براي مثال گارانتي موضوع مهمي براي خريد وسايل برقي است. همچنين لازم است به يك ويژگي ديگر براي خريد بهترين دستگاه اكستنشن دقت كنيد. چرخش ۳۶۰ درجه سيم دستگاه شايد در وهله اول به نظر نيايد. اما زماني كه مي‌خواهيد با دستگاه كار كنيد متوجه تفاوت آن با ساير دستگاه‌هايي كه چنين قابليتي را نداشته باشند، خواهيد شد.

كاركرد دستگاه اكستنشن حرارتي

همانطور كه از نامش پيداست در اين روش، از حرارت براي نصب موهاي اكستنشن استفاده مي‌شود. آرايشگر ماهر يك دسته باريك از موهاي شما را جدا مي‌كند و به قسمت ابتدايي موهاي شد چسب مخصوص زده مي‌شود. سپس يك شاخه از موهاي اكستنشن بر روي چسب قرار داده مي‌شود و سپس به كمك دستگاه سر جاي خودش به كمك حرارت، محكم مي‌شود. براي خشك شدن چسب بايد كمي صبور باشيد. همچنين شايد لازم باشد چند روزي موهاي خود را براي بهتر خشك شدن چسب اكستنشن شستشو ندهيد.

اين كار لازم است توسط آرايشگران با تجربه انجام شود. چرا كه ممكن است با يك سهل انگاري، به ساقه موهاي شما آسيب برسد. البته حرارت اين دستگاه‌ها به سادگي كم و زياد مي‌شود. اما باز هم تجربه آرايشگر حرف اول را مي‌زند.

به عنوان يك نكته در نظر داشته باشيد، دستگاه‌هايي كه قابليت تنظيم دما را دارند سرعت بيشتري به انجام اكستنشن مي‌دهند.

 

انواع دستگاه‌هاي اكستنشن حرارتي

اين دستگاه‌ها به دو شكل در بازار وجود دارند. دستگاه اكستنشن مو سر تخت و دستگاه اكستنشن مو سر قاشقي. البته كاربردهاي اين دو دستگاه شبيه به هم است. اما آرايشگر تصميم مي‌گيرد كه با كدام سري كار كند. آن‌ها طبق تجربه متوجه كاربردهاي اين دو دستگاه مي‌شوند.

البته روش نصب موهاي اكستنشن بر روي موهاي طبيعي مشتري تفاوتي ندارد. با اين دستگاه‌ها هم موها بايد به اندازه دسته‌هاي كوچكي جدا شود و با دقت تمام به ابتدايي‌ترين نقطه رويش مو چسب مخصوص مو زده شود. سپس توسط دستگاه مربوطه چسب بر روي موهاي شما چسبيده و محكم مي‌شود. براي اين كار دستگاه را از قبل روشن مي‌كنند تا به دماي مورد نظر برسد. البته دماي ايجاد شده در دستگاه قابل تنظيم است و بر اساس نوع كار و موي مشتري تنظيم مي‌شود.

 

دستگاه اكستنشن ليزري

مي‌توان گفت بهترين دستگاه اكستنشن مو، نوع ليزري آن است. اين دستگاه كمترين آسيب را به موهاي شما نمي‌رساند. يكي از ويژگي‌هاي مثبت اين دستگاه سرعت عمل در كار شماست. اگر با دستگاه‌هاي قديمي‌تر موجود در بازار كار اكستنشن را انجام داده باشيد، متوجه سرعت بهتر اين دستگاه خواهيد شد. چون به محض روشن شدن سريعا آماده كار مي‌شود و نيازي نيست دقايقي را منتظر بمانيد. تنظيم دماي دستگاه و كنترل آن در دست شماست. شما اين قدرت را داريد تا دماي مناسب را براي اين كار تنظيم كنيد.

انتقال حرارت در اين دستگاه به صورت تدريجي است. اين امر موجب مي‌شود تا موهاي شما سالم بماند و از سوختگي آن جلوگيري شود. 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۲:۱۰ توسط:نوروزي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :