مركز تخصصي اكستنشن مو

رنگ كردن موهاي اكستنشن شده

رنگ طبيعي موها هميشه جذاب است. اما گاهي تغيير دادن رنگ مو باعث مي‌شود يك بانو روحيه بهتري داشته باشد. همچنين براي انتخاب رنگ مو بايد به چند نكته توجه كنيد تا زيبايي شما را چند برابر كند. براي مثال بايد بدانيد براي پوست و نوع چهره شما چه رنگي مناسب است.

درست است كه اكستنشن مو  بر بلندي و حجم موهاي شما تاثير زيادي مي‌گذارد، اما براي جلوه بيشتر موها لازم است هر از چند گاهي تغييري بر رنگ مويتان ايجاد كنيد.

البته راه ديگري هم براي انجام اين تغيير داريد. شما مي‌توانيد اين بار موهاي رنگ شده را لابه‌لاي موهاي خود بزنيد تا يك تركيب جالب به دست آوريد. البته پيشنهاد مي‌كنيم تضاد رنگي زيادي بين موهاي خودتان و موهاي اكستنشن ايجاد نكنيد. براي اين كه موهايتان جلوه طبيعي‌تري داشته باشد، لازم است هارموني رنگي مناسب بر روي موهاي خود ايجاد كنيد. از خود آرايشگر نظر بخواهيد و كمك بگيريد. او بر اساس تجربه‌اي كه در اين امور دارد شما را راهنمايي مي‌كند تا از نتيجه كار راضي باشيد.

براي رنگ كردن اكستنشن بايد دقت بيشتري به كار ببريد. البته بهتر است رنگ كردن مو  را بعد از ترميم اكستنشن انجام دهيد تا زيبايي موهاي شما بيشتر نمايان شود. ما در اين مقاله رنگ كردن موهاي مصنوعي به شكل كلاه گيس يا اكتنشن را توضيح مي‌دهيم.

موهاي مصنوعي را چگونه رنگ كنيم؟

ممكن است بخواهيد رنگ كلاه گيس خود را تغيير دهيد. خريد كلاه گيس جديد چندان برايتان به صرفه نيست و نمي‌خواهيد چنين هزينه‌اي را پرداخت كنيد. از طرفي جنس كلاه گيس قابليت رنگ كردن را دارد. بنابراين بهترين كار اين است كه دست به كار شويد و خودتان تغيير را ايجاد كنيد.

در صورتي كه بخواهيد كل موها را رنگ كنيد لازم است آن را دسته دسته جدا كنيد و با فرچه مخصوص رنگ را بر روي موها بكشيد و اجازه دهيد تا رنگ بر روي موها تثبيت شود. سپس با آب سرد آن را بشوييد.

اما در صورتي كه نخواهيد كلاه گيس شما به طور يك رنگ باشد، مي‌توانيد چند دسته كوچك از لابه‌لاي آن انتخاب كنيد و به كمك فويل هايلايت‌هاي زيبايي ايجاد كنيد. براي اين كار لازم است چند فويل نازك مخصوص رنگ كردن مو را آماده بگذاريد. زير دسته موي جدا شده بگذاريد، سپس به كمك فرچه مخصوص رنگ را بر روي آن بزنيد و فويل را به آرامي ببنديد. اجازه دهيد حدود ۴۰ دقيقه تا يك ساعت بر روي آن بماند تا رنگ به خوبي بر روي موها تاثير بگذارد. پس از آن كلاه گيس را بشوييد و با سشوار خشك كنيد تا نتيجه نهايي مشخص شود.

 

رنگ كردن موهاي اكستنشن شده

در صورتي كه موهاي خود را اكستنشن كرده باشيد، باز هم راهي براي رنگ كردن مو و تغيير رنگ آن هست. اما در مرحله اول بايد بدانيد كه موي اكستنشن شده قابليت رنگ شدن دارد يا خير. براي اين منظور مي‌توانيد از آرايشگر خود هنگام اين كار سوال بپرسيد. پس از اين كه از نوع موهاي اكستنشن مطمئن شديم بايد با احتياط مراحل زير را دنبال كنيد. البته بهتر است رنگ كردن مو توسط آرايشگر ماهر انجام شود تا ريسك آسيب ديدگي موهايتان كم شود.

در ابتداي كار رنگ مويي مناسب براي خود انتخاب كنيد. با توجه به رنگ موي قبلي بايد رنگ موي جديد را انتخاب كنيد تا به رنگ دلخواه خود برسيد. پس از انتخاب، رنگ مو و اكسيدان را بر اساس گفته آرايشگر يا فروشنده آن مخلوط كنيد و كنار بگذاريد.

برس‌هاي مخصوصي براي موهاي اكستنشن وجود دارد كه مي‌توانيد با آن موهايتان را از سمت ريشه تا انتهاي ساقه مو شانه بزنيد تا كاملا مرتب شود. سپس موهاي اكستنشن شده را از لابه‌لاي موهاي خود توسط شانه جدا كنيد و رنگ را بر روي آن بزنيد. براي اينكه رنگ به ديگر قسمت‌ها نفوذ نكند، مي‌توانيد با فويل موها را جدا كنيد. با اين كار موهاي شما به سبك هايلايت رنگ مي‌شود. 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۲:۰۵ توسط:نوروزي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :