مركز تخصصي اكستنشن مو

چگونه موهاي پر پشت داشته باشيم؟

داشتن موهاي پر پشت براي بانوان مثل يك رمز و راز است. هر سيستم بدني انگار براي خود يك روشي دارد. بدن انسان پيچيدگي‌هاي زيادي دارد كه شما به تنهايي نمي‌توانيد از آن آگاه شويد. پزشكان و متخصصان زيبايي ساليان سال است به كشف اي موضوع پرداخته‌اند.

براي پر پشت كردن موهاي خود راه‌هاي متفاوتي داريد. اما در مرحله اول بايد از سلامت جسم خود مطمئن شويد. شيوه زندگي‌هاي امروزي به قدري ما را از سلامتي‌مان غافل كرده كه اهميتي به آن نمي‌دهيم. بسياري از مشكلاتي كه باعث مي‌شود زيبايي پوست و موي خود را از دست بدهيم به دليل مشكلات تغذيه اي است.

اكستنشن ليزري  مو يكي از راه‌هاي رسيدن به موهاي پر پشت براي بانوان است. درست است كه نگهداري از آن نياز به وقت و دقت دارد، اما در عوض خرمني از گيسوان پر پشت براي شما مي‌سازد. بهتر است اين كار را با تحقيق و پيش يك آرايشگر حرفه‌اي انجام دهيد تا نتيجه خوبي از اين كار به دست آوريد.

براي اين كه خيالمان از بابت سلامتي راحت شود بهتر است قبل از هر كاري به پيش يك پزشك متخصص برويم. پزشك معمولا يك آزمايش خون در نسخه براي شما مي‌نويسد. بعد از اين كه مرحله آزمايش را پشت سر گذاشتيد، نتيجه را بايد به پيش همان پزشك ببريد تا جواب آزمايش شما را بررسي كند. در صورتي ويتاميني در بدن شما كم باشد، معمولا با تجويز چند قرص يا آمچول تقويتي مشكل شما بر طرف مي‌شود. اما اگر موضوع فراتر از اين‌ها باشد از روش‌هاي ديگري براي رفع مشكل استفاده مي‌شود.

پرپشت كردن مو به كمك اكستنشن

اكستنشن مو روشي است كه امروزه سر و صداي زيادي در دنياي زيبايي ايجاد كرده. هر بانويي به دلايل مختلفي اكستنشن مو را انتخاب مي‌كند و مي‌خواهد زيباتر به نظر برسد. بسياري از افراد به خاطر كمبود ويتامين‌ها يا استرس‌ها و روش‌ها نادرست زندگي، بخشي از حجم موهاي خود را از دست مي‌دهند. خرمن موهاي يك بانو، يكي از زيبايي‌هاي او محسوب مي‌شود. به همين دليل زماني كه موهاي خود را شانه مي‌كند و چند تار آن را بر روي شانه مي‌بيند احساس بدي در او ايجاد مي‌شود.

اكستنشن موهاي مصنوعي يا طبيعي هستند كه به صورت‌هاي مختلفي در لابه‌لاي موهاي شما نصب مي‌شوند. براي مثال نوع شاخه‌اي آن به اين صورت است كه هر شاخه آن كه شامل چند تار مو هستند، در قسمت ريشه  توسط چسب مخصوصي نصب مي‌شوند.

با گذر زمان موهاي شما بلند مي‌شود و قسمت نصب شده اكستنشن به سمت پايين ساقه موي شما مي‌آيد. بنابراين شما بر اساس رشد موي خودتان بايد در يك بازه مشخص به پيش آرايشگرتان برويد و ترميم اكستنشن را انجام دهيد.

 

اما چگونه با روش‌هاي طبيعي موهاي پر پشت داشته باشيم؟

در صورتي كه فرصتي براي آرايشگاه رفتن نداريد و مايل نيستيد هزينه‌اي براي آن بپردازيد مي‌توانيد از روش‌هاي طبيعي هم استفاده كنيد. البته اين روش‌ها كه به كمك روغن‌هاي گياهي انجام مي‌شود ممكن است زمان ببرد تا اثر چشمگيري براي شما بگذارد. اما روش‌هاي بي خطر و ارزان‌قيمتي هستند كه شما بايد با تكرار آن نتيجه بگيريد.

اولين توصيه كه براي داشتن موهاي پر پشت حتما از مادربزرگ‌هايمان هم شنيده‌ايم استفاده از تخم مرغ است. اين ماده غذايي سرشار از پروتئين است. سفيده تخم مرغ شامل مواد مغذي است كه مي‌تواند براي مو بسيار مفيد باشد. زرده تخم مرغ به شدت موهاي شما را ترميم و نرم مي‌كند. پس از اين ماده غذايي غافل نشويد و حداقل هفته‌اي يك بار آن را به صورت ماسك بر روي موهاي خود بزنيد و اجازه دهيد جذب موهاي شما شود. مي‌توانيد يك ساعت قبل از حمام رفتن اين ماسك را آماده و استفاده كنيد. اما بايد بدانيد در زمان دوش گرفتن موهاي خود را با آب ولرم و شامپوي روزانه شستشو دهيد.

 
 

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۳:۰۹ توسط:نوروزي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :