مركز تخصصي اكستنشن مو

روش صحيح ريمو اكستنشن مو

ریمو اکستنشن مو

زماني كه تصميم به انجام اكستنشن مو براي خود مي‌گيريد ممكن است به نحوه ريمو اكستنشن مو فكري نكنيد. حتما روزها طول كشيده تا آرايشگاه موردنظر، و رنگ موي مناسب براي اكستنشن خود را انتخاب كنيد. اما به اين كه چگونه آن را از روي موهاي خود برداريد فكر نكرده باشيد.

بايد بدانيد كه هر عمل زيبايي كه انجام مي‌دهيد راه برگشتي به حالت طبيعي خود داريد يا خير. همچنين فكر كنيد كه به مرور زمان موها شما رشد مي‌كند و موهاي اكستنشن به سمت پايين مي‌رود. با اين موضوع، زيبايي موهاي شما كاسته مي‌شود.

البته بهتر است براي ريمو اكستنشن مو به آرايشگاه معتبري مراجعه كنيد تا فردي با تجربه در كار  اكستنشن مو  ، بدون آن كه صدمه‌اي به موهاي شما وارد شود اين كار را براي شما انجام دهد. براي اين كار نياز به دقت و حوصله كافي داريد. بهتر است در پايان يك روز كاري سخت آن را انجام ندهيد. بي حوصلي شما ممكن است به باعث شود مقداري از موهاي خود را بر اثر بي دقتي از دست بدهيد.

ريمو اكستنشن مو در خانه

اگر به هر دليل مايل بوديد اين كار خودتان در خانه انجام دهيد ما شما را راهنمايي مي‌كنيم. اما تضميني براي سلامت موهاي شما نداريم. اين راه براي اكستنشن‌هاي حرارتي قابل انجام است. به كمك يك استون مي‌توانيد اين كار را انجام دهيد. البته دقت كنيد استون شما بايد استون خالص باشد تا براي كار ريمو اكستنشن مناسب باشد. اين كار ممكن است بسته به حجم موهاي اكستنشن شما حدود نيم ساعت طول بكشد.

دستكش به دست كنيد و به كمك انگشتان دستتان استون را بر روي چسب اكستنشن بكشيد. سعي كنيد همه قسمت بالايي متصل شده آن را به استون آغشته كنيد. اين كار را به آرامي و حوصله ادامه دهيد تا اكستنشن از روي موهاي شما جدا شود.

روش بهتري نيز براي اين كار وجود دارد. امروزه ريموورهاي متنوعي براي اين كار در بازار موجود هستند. اين ريموورها مانند محلول استون هستند كه مخصوص جدا كردن چسب اكستنشن از روي موها است. با آغشته كردن چند قطره از اين محلول بر روي محل اتصال اكستنشن و مو متوجه خواهيد شد كه چسب بين آن‌ها به راحتي جدا مي‌شود. اين محلول كار شما را آسان‌تر و سريع‌تر از روش كار با استون مي‌كند.

نكاتي براي اين كار

تمامي مراحل اين كار را بايد با دقت كافي انجام دهيد تا صدمه‌اي به ريشه يا ساقه موهاي خود نرسانيد. در صورتي كه احساس خستگي مي‌كنيد يا انرژي لازم را براي اين كار نداريد، ريمو اكستنشن مو را به وقت ديگري موكول كنيد، يا وقت آرايشگاه رزرو كنيد تا اين كار را با خيال راحت‌تري انجام دهيد.

قبل از ريمو كردن حتما موهاي خود را توسط شانه مخصوص مرتب كنيد تا گره‌هاي آن باز شود. با اين كار از كنده شدن يا شكسته شدن ساقه موهاي خود جلوگيري مي‌كنيد. همچنين گره خوردن موها باعث مي‌شود در هنگام جدا كردن آن موهاي شما از ريشه كنده شود.

بعد از مرتب كردن موها، آن‌ها را توسط يك كليپس بالاي سر خود ببنديد و تنها قسمتي را كه مي‌خواهيد ريمو اكستنشن انجام دهيد را آزاد كنيد. بهتر است موي اكستنشن شده را هم توسط كليپس جداگانه‌اي ببنديد.

در صورتي كه اكستنشن شما به روش دوخت باشد، براي جداسازي نخ از مو، از قيچي مانيكور يا سوزن استفاده كنيد. به كمك دو دست جاي نخ را پيدا كنيد و آن را از مو جدا كنيد. سپس اكستنشن را از مو به آرامي جدا كنيد تا موهاي شما از ريشه كنده نشود. براي قيچي كردن نخ اكستنشن بهتر است از فرد ديگري كمك بگيريد تا موهاي خودتان را برش ندهيد.

پس از جدا كردن كامل موهاي اكستنشن از موهاي طبيعي، لازم است موهاي خود ا بشوييد تا اثرات استون يا ريموور از روي پوست سر و موهاي شما حذف شود.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۷:۲۹ توسط:نوروزي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :