مركز تخصصي اكستنشن مو

آموزش اكستنشن كردن مو در خانه

اگر به دستان هنرمند و توانمند خود اطمينان داريد و فكر مي‌كنيد امكان انجام اكستنشن در خانه را داريد ما به شما كمك مي‌كنيم. در اين مقاله به شما آموزش اكستنشن مو  در خانه را توضيح مي‌دهيم. اما اين كار به سادگي انجام نمي‌شود. نيازمند صرف وقت، هزينه و دقت بالا دارد. در صورتي كه تجربه اين كار را نداريد، مراحل سخت‌تر برايتان پيش مي‌رود و ممكن است نتيجه كار آن چيزي نشود كه مي‌خواهيد. اما به هر حال از يك جايي بايد شروع كرد!

اكستنشن انواع مختلفي دارند كه شما مي‌توانيد تعداد محدودي از آن را در خانه توسط خودتان نصب كنيد. براي مثال اكستنشن مدل كليپسي روش نصب آساني دارد كه مي‌توانيد در خانه هم انجام دهيد. اما بايد ساده‌ترين روش آن را هم بياموزيد. پس از مرحله نصب نياز است نحوه نگهداري از موهاي اكستنشن را هم بدانيد تا بتوانيد اين زيبايي را براي مدتي بر روي موهاي خود حفظ كنيد. لازم است قبل از شروع به كار با روش‌هاي مختلف نصب اكستنشن آشنا شويد.

نگهداري از موهاي اكستنشن شده

بعد از اين كه به آموزش اكستنشن پرداختيم، لازم است از روش نگهداري اكستنشن هم اطلاعاتي به دست آوريم. براي مرتب نگه داشتن موها لازم است آن‌ها را برس بكشيد. اما شانه كردن موهاي اكستنشن شده كمي به دقت بيشتري نياز دارد. بهتر است از شانه‌ها دندانه درشت استفاده كنيد تا موهاي شما را به پايين نكشد.

در هنگام شستشو موهاي خود را به آرامي شستشو دهيد و به قسمت چسب اكستنشن، نرم‌كننده و شامپوهاي حاوي سولفات استفاده نكنيد. با اين كار خاصيت چسب كراتين را تحت تاثير قرار مي‌دهيد.

اگر به خوبي از موهاي اكستنشن شده خود مراقبت كنيد اين زيبايي را بر روي موهاي خود تا زماني كه محل چسب آن بر روي موها پايين نيامده باشد، خواهيد داشت.

در پايان مي‌خواهم به شما بگويم كه اين كار بهتر است توسط دستان توانمند آرايشگران خبره انجام شود. اين افراد طي سال‌هاي زياد تجربه‌هاي ارزشمندي براي زيبايي موهاي شما به دست آورده‌اند. به همين دليل بهتر است اين كار توسط متخصص آن انجام شود تا آسيبي به ريشه و ساقه موهاي شما نرسد.

براي ديدن انواع روشهاي نصب اكستنشن مو كليك كنيد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۶:۰۴ توسط:نوروزي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :