مركز تخصصي اكستنشن مو

اكستنشن براي موهاي كم پشت

موهاي كم پشت

داشتن موهايي سرحال و زيبا نشان دهنده بدني سالم است. البته كه تاثير زيادي در زيبايي چهره شما دارد، اما در قدم اول شما بايد از بابت سلامت جسماني خود اطمينان حاصل كنيد. تغذيه ناسالم باعث ايجاد موهاي كم پشت مي‌شود. اين مشكل به مرور مي‌تواند شما را آزار دهد. به طوري كه هر روز از خواب بيدار مي‌شويد در تخت خواب خود تارهاي موي خود را مي‌بينيد كه اين موضوع ناراحت كننده است.

در اين مواقع براي رفع مشكل ممكن است نظريه‌هاي مختلفي بشنويد. بهترين كار اين است كه به پزشك ماهري مراجعه كنيد تا بدن شما را به خوبي تحليل كند. ممكن است راه درمان شما تنها مصرف يك ويتامين در روزهاي مشخصي باشد. در صورتي كه دليل مشكل ريزش موي خود را متوجه شديد مي‌توانيد در كنار درمان، مي‌توانيد روش اكستنشن مو را انتخاب كنيد. و مطلب اكستنشن موها براي شما چه كار مي‌كند را مطالعه فرماييد از ميان روش‌هاي متنوع اكستنشن، اكستنشن ليزري مو يكي از بهترين روش‌هاي رسيدن به موهاي پرپشت و ضخيم است.

اكستنشن و موهاي پرپشت شما

اكستنشن يكي از راه‌هاي درمان موهاي كم پشت است. ممكن است به هر دليلي حجمي از موهاي خود را از دست داده باشيد، اما اين پايان راه نيست. نبايد براي اين موضوع غصه بخوريد و زانوي غم به بغل بگيريد. در دنياي امروزي براي هر مشكلي راه حلي پيشنهاد مي‌شود. همانطور كه گفتيم قدم اول را بايد توسط پزشك خود برداريد. او شما را راهنمايي مي‌كند تا از مشكل دروني سيستم بدن خود آگاه شويد. ممكن است لازم باشد براي مدتي دارويي را به شكل قرص يا محلول موضعي مصرف كنيد. دوره درمان شما آغاز مي‌شود. اما در اين حين مي‌توانيد راه‌هاي ديگري هم البته با مشورت با پزشك خود انجام دهيد.

در صورتي كه از درمان خود نتيجه مثبت گرفتيد مي‌توانيد تا زمان بهبود آن موهاي خود را توسط آرايشگر حرفه‌اي اكستنشن كنيد. اكستنشن مو روش‌هاي متنوعي دارد كه شما مي‌توانيد اطلاعات دقيقي از آن به دست آوريد. در صورتي كه با انواع آن آشنا نبوديد آرايشگر با شما صحبت مي‌كند و بهترين گزينه را به شما پيشنهاد مي‌دهد.

براي اكستنشن شايد لازم باشد چند ساعت در آرايشگاه سپري كنيد. پايان اين صبر و حوصله خرمني از موهاي پرپشت و زيبا به دست مي‌آيد.

اكستنشن موي جلوي سر

معمولا ريزش موها از قسمت جلوي سر شروع مي‌شود. اين قسمت كه بيشتر در معرض ديد قرار مي‌گيرد نياز به توجه بيشتري دارد. در صورتي كه بخواهيد اين قسمت از سر را اكستنشن كنيد لازم است با آرايشگر خود مشورت كنيد. معمولا از اكستنشن براي پشت سر و كناره‌ها استفاده مي‌شود. در صورتي كه حجم موهاي جلوي سر شما تا حد زيادي كم پشت شده باشد، اكستنشن نماي خوبي به موهاي شما نمي‌دهد و ممكن است محل چسب يا رينگ قابل مشاهده باشد.

البته تا پيش از اين روش، بانوان از كلاه گيش‌هاي مختلفي استفاده مي‌كردند. مشكل استفاده از كلاه گيس‌ها اين بود كه جنس مصنوعي خود را بر روي سر به رخ مي‌كشيد. اين مسئله بانوان بسياري را از خريد آن منصرف مي‌كرد. امروزه اكستنشن‌ها در دو نوع مصنوعي و طبيعي ساخته مي‌شوند كه شما بعد از بررسي‌هاي لازم براي خريد اقدام مي‌كنيد.

در مقاله مزاياي اكستنشن ليزري مو گفتيم كه اكستنشن موي جلوي سر مزاياي مناسبي دارد. با اين كار موهاي كم پشت شما تبديل به موهاي حجيم و جذاب مي‌شود كه البته براي نگهداري از آن حوصله به خرج دهيد.

اين روش به صورت سريع و در يك جلسه مشكل كم پشتي موهاي شما را رفع مي‌كند. عوارضي ندارد و آسيبي به ساقه موهاي شما نمي‌زند. البته اين موضوع به نحوه نگهداري از موهايتان نيز بستگي دارد.

اين كار نياز به بي‌هوشي و حتي بي‌حسي ندارد. شما در هنگام نصب موهاي اكستنشن بر روي موهاي طبيعي خود درد و ناراحتي حس نمي‌كنيد. همچنين پس از پايان كار زخم و جراحتي نبايد احساس شود. در صورتي كه اين كار توسط يك آرايشگر با تجربه انجام شود نبايد به موهاي شما و پوست كف سر شما آسيبي برسد. همچنين پس از پايان نصب اكستنشن مو، نياز به استراحت و گذراندن دوره نقاهت نداريد.

براي اطلاع از انواع اكستنشن مو و قيمت كليك كنيد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۴:۲۳ توسط:نوروزي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :